SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia i Artur znowu razem? Artur będzie chodził i odzyska byłą żonę

M jak miłość. Marysia i Artur znowu razem? Artur będzie chodził i odzyska byłą żonę

28.09.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1155. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1155. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Artur Rogowski (Robert Moskwa) porzuci myśli samobójcze, odzyska sprawność po wypadku i odzyska Marysię (Małgorzata Pieńkowska)! W nowych odcinkach ''M jak miłość'' los uśmiechnie się do Rogowskiego. Mężczyzna chciał umrzeć, bo stracił miłość swojego życia i skończył na wózku inwalidzkim. Jest jednak światełko w tunelu, bo wiele wskazuje na to, że Rogowscy jeszcze będą razem. A co z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj)?

Marysia i Artur z "M jak miłość" wrócą do siebie?! Rozwiedzeni Rogowscy jeszcze się zejdą. Aktorka zdradziła losy swojej serialowej bohaterki!

Zobacz: M jak miłość. Marysia uratuje Artura przed samobójstwem

Wyglada na to, że w życiu Marysi znajdzie się jeszcze miejsce dla Artura. Czy w nowych odcinkach ''M jak miłość'' Marysia dobrze zrobi rzucając Roberta Bilskiego i dając jeszcze jedną szansę byłemu mężowi?

Marysia Rogowska już nie kocha Artura, ale jest jej go żal. Mężczyzna trafił do szpitala po tragicznym wypadku, który spowodowała Teresa (Dominika Łakomska) i jest tam zupełnie sam. Tylko ona odwiedza go i próbuje mu jakoś pomóc. To denerwuje Bilskiego, który chciałby żeby Marysia w końcu zamknęła ten rozdział.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur na leczeniu w specjalistycznym ośrodku. Rogowska nie wróci do byłego męża

Aktorka zapewniła niedawno fanów ''M jak miłość'', że jeszcze wszystko może się zdarzyć. Fani Rogowskich powinni być czujni. Wiele wskazuje na to, że Marysia i Artur jeszcze się zejdą. Aktorka umieściła na Facebooku zdjęcie z planu ''M jak miłość''. Uśmiechnięci Rogowscy spacerują razem i nie trzymają się na dystans. Co zaskakujące, Artur nie porusza się już na wózku! Do Rogowskiego los się uśmiechnie! Mężczyzna odzyska sprawność i byłą żonę?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Fantastycznego tygodnia wszystkim Wam życzę <3

Posted by Małgorzata Pieńkowska on 27 września 2015
Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: