SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia i Artur wezmą drugi ślub?

M jak miłość. Marysia i Artur wezmą drugi ślub?

18.06.2017, godz. 13:29
M jak miłość odc. 1088. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1088. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Okazuje się, że widzowie mają wpływ na to, czy Marysia (Małgorzata Pieńkowxska) i Artur (Robert Moskwa) po wakacjach w serialu "M jak miłość" ponownie się zejdą! Fanpage na Facebooku ogłosił, że ślub tych dwojga nie jest niemożliwy. Co wydarzy się w serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2017 w TVP2

W serialu "M jak miłość" losy Marysi i Artura nie były łatwe, a ich drogi się rozeszły. Rogowska rozerwana pomiędzy Arturem, a Bilskim (Zbigniew Stryj). O ile ten drugi pakował Marysię w tarapaty, o tyle Artur zawsze dbał o byłą żonę.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Po ich rozstaniu zrozumiał, jaki skarb stracił i raczej w nadchodzących docinkach serialu "M jak miłość" nie zamierza się poddawać na odzyskaniu swojej ukochanej. Tylko, że Marysia podjęła decyzję o zadbaniu wpierw o własne potrzeby.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy Natalka i Franek wezmą ślub?

Cokolwiek Bilski by nie wymyślił, tak czy inaczej mamy nadzieję, że jego przyszłe intrygi i kłamstwa zawsze wyjdą na jaw, a Artur pozostanie nadal całym sercem przy Rogowskiej, czemu widzowie oczywiście kibicują. Najwyraźniej scenarzyści biorą pod uwagę zdanie fanów serialu "M jak miłość", jak podaje fanpage "Marysia i Artur z M jak miłość" na Facebooku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: