SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia chce odpocząć od Artura

M jak miłość. Marysia chce odpocząć od Artura

16.02.2017, godz. 13:00
M jak miłość Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Małgorzata Pieńkowska w kulisach serialu "M jak miłość" opowiada o nadchodzących zmianach w życiu swojej bohaterki. Marysia podejmie w "M jak miłość" podejmie kilka bardzo znaczących dla siebie decyzji i postanowi odciąć się chwilowo od mężczyzn w swoim życiu, zarówno od Artura (Robert Moskwa), jak i od Bilskiego (Zbigniew Stryj).

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia zaczyna powoli mieć dosyć napięcia, które istnieje w jej życiu. Czuje dużą presję, również po części ze swojej własnej winy. Z jednej strony naciska na nią Artur, z drugiej Robert. Aby podjąć odpowiednią decyzję, Marysia w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" będzie potrzebowała chwili wytchnienia.

Zobacz: M jak miłość. Paweł Zduński członkiem mafii!? Kacper ostrzega Julkę przed szefem

- Tutaj jest chyba taki moment w życiu Marysi, że ona musi podjąć decyzję. Jak każdy taki moment, on nie jest najłatwiejszy. Mnoży dużą ilość znaków zapytania. Nie twierdzę, że kobiety powinny być same, ale ja bardzo lubię kobiety, które się nie poddają i dają same radę - mówi Małgorzata Pieńkowska w kulisach serialu "M jak miłość". W nich również ukazana jest scena, w której Marysia mówi zwracając się do Bilskiego:
- Mówię, że muszę odpocząć. Od Artura i od ciebie.

To najwyraźniej oznacza nadchodzące zmiany w życiu Rogowskiej. I faktycznie, Marysia zacznie malować meble i przerabiać wystrój mieszkania.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka zaakceptuje związek Joasi i Tomka dla dobra Helenki

Z kolei Robert Moskwa w kulisach "M jak miłość" mówi o swoim bohaterze, że gdyby spojrzał na to z boku, to zrozumiałby, że chwila dystansu i rozłąki dobrze zrobi relacjom jego i Marysi. Zdradza również, że jeżeli oboje ochłoną, to może zaistnieć szansa na dalszą przyszłość w "M jak miłość!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: