SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta zdradza Andrzeja!

M jak miłość. Marta zdradza Andrzeja!

21.12.2016, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1242. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1242. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) wyjechała z Polski i wcale nie zanosi się na to, by wkrótce miała wrócić do swojego męża. W 1268 odcinku "M jak miłość" Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) odbierze telefon od zakochanej siostry! Budzyńska wyzna, że trafiła na świetnego mężczyznę! Czy to dla niego na zawsze zostawi Andrzeja i zniknie z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1268 - poniedziałek, 9.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "M jak miłość" małżeństwo Budzyńskich to fikcja! Marta zdradzała męża, a on ją. Ich losy przeplatały się na zmianę z miłością, rozstaniami, zdradami i romansami na boku. To nadal trwa, choć prawnicy zdecydowali się na rozwód.

Obecnie w "M jak miłość" Marta razem z córką wyjechała za granicę, a Andrzej w Warszawie zajmuje się sprawami kancelarii i romansuje z Magdą (Anna Mucha). Budzyńska też się nie nudzi. W 1268 odcinku "M jak miłość" Marta zadzwoni do siostry i poinformuje ją, że poznała cudownego faceta! Czy to znaczy, że Budzyńska na dobre zostawi męża i już nigdy nie wróci do Polski?

To wydaje się prawdopodobne, tym bardziej, że plotkuje się ostatnio o odejściu Dominiki Ostałowskiej z serialu. Sprawa jednak nie będzie taka prosta. Marta najwyraźniej nie będzie zadowolona z nowego kochanka i wróci do Warszawy. Karolina Baranowska odpowiedzialna za produkcję serialu zdradziła, że Budzyńska jeszcze pojawi się na ekranie. - W odcinkach, które są w realizacji, Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie - zapewnia w rozmowie z dwutygodnikiem "Show", Karolina Baranowska z produkcji serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: