SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta ma kochanka! Wszyscy mężczyźni Marty - GŁOSUJ który najlepszy

M jak miłość. Marta ma kochanka! Wszyscy mężczyźni Marty - GŁOSUJ który najlepszy

09.12.2015, godz. 13:23
M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska), Jacek (Robert Gonera), Szymon (Grzegorz Małecki), Norbert (Mariusz Sabiniewicz), Rafał (Jacek Poniedziałek)
M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska), Jacek (Robert Gonera), Szymon (Grzegorz Małecki), Norbert (Mariusz Sabiniewicz), Rafał (Jacek Poniedziałek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" zdradzi Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Jankiem (Igor Kujawski), archeologiem, którego poznała w Kolumbii? To największa tajemnica "M jak miłość". Marta ma za sobą kilka romansów i trzy małżeństwa, więc wszystko jest możliwe. Wokół niej zawsze kręcą się atrakcyjni mężczyźni, chociaż Marta nie jest typem kobiety, która emanuje seksapilem, pewnością siebie. A już na pewno nie jest żadną uwodzicielką. Ostatnio ma ochotę na romans z Jankiem. Dla wszystkich, którzy nie są na bieżąco z podbojami miłosnymi przypominamy wszystkich mężczyzn Marty z "M jak miłość".

Ilu mężczyzn miała Marta z "M jak miłość"?

Pierwszym kochankiem Marty był Norbert Wojciechowski (Mariusz Sabiniewicz), ojciec jej dzieci - Łukasza (Adrian Żuchewicz) i Ani (Weronika Wachowska). Kiedy była w ciąży z Łukaszem, Norbert zostawił ją i wyjechał do USA. Łukasz długo nie wiedział kto jest jego biologicznym ojcem.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej Budzyński wyprowadzi się od Marty i będzie miał romans z Pauliną

Marta zakochała się w adwokacie Jacku Mileckim (Robert Gonera).Pomimo problemów ukochanego z hazardem, wzięła z nim ślub. Już po tym wydarzeniu dowiedziała się, że Jacek jest bezpłodny. Rozwiedli się kiedy Jacek zdradził Martę ze swoją szefową.

Marta zwróciła na siebie uwagę Rafała Lubomskiego (Jacek Poniedziałek). Przyjaźń przerodziła się w burzliwy romans. Zakończył się on jednak, gdy z Rafałem zaczęła kontaktować się jego chora była żona.

Wtedy do życia Marty wrócił Norbert. Ich miłość wybuchła na nowo. Wzięli więc ślub i wkrótce potem Marta urodziła Anię. Małżeństwo Wojciechowskich przerwała tragiczna wiadomość – Norbert zginął w wypadku lotniczym.

Po przeprowadzce do nowego mieszkania poznała Szymona (Grzegorz Małecki), nowego sąsiada. Połączyło ich ciepłe uczucie, jednak Marta nie angażowała się bardzo w ten związek i po pewnym czasie zostali tylko przyjaciółmi.

Przeczytaj: M jak miłość. Chrzciny małej Hani. Wielkie święto u Mostowiaków

Później zaczęła interesować się mecenasem Andrzej Budzyńskim, który też nie był obojętny na jej urok. Po burzliwym romansie Marta i Andrzej wzięli ślub w 882 odcinku "M jak miłość". Rozstali się, gdy Marta dowiedziała się, że miał on romans z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), która miała nawet urodzić jego syna lecz poroniła.

Podczas wyjazdu integracyjnego poznała przystojnego prawnika – Wiktora Żaka (Piotr Grabowski), z którym też miała romans. Po kilku miesiącach jednak wróciła do Andrzeja. Ostatnio w życiu Marty pojawił się archeolog Janek, który ma spore szanse zostać jej kochankiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

0 /cms/voting_gallery_popup_grounds/

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: