SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta Juras w ciąży! Mikołaj Roznerski cieszy się z drugiego dziecka byłej dziewczyny

M jak miłość. Marta Juras w ciąży! Mikołaj Roznerski cieszy się z drugiego dziecka byłej dziewczyny

16.09.2016, godz. 07:48
Marta Juras i Mikołaj Roznerski
Marta Juras i Mikołaj Roznerski foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Marta Juras, aktorka znana z roli Eryki w serialu "M jak miłość" jest w ciąży i wkrótce drugi raz zostanie mamą. Ojcem dziecka Marty Juras nie jest jednak Mikołaj Roznerski, z którym ma 6-letniego syna Antka. Para rozstała się ponad trzy lata temu, więc aktorka zdążyła sobie ułożyć już życie z nowym partnerem. Ponoć Mikołaj Roznerski na wieść o ciąży byłej dziewczyny bardzo się ucieszył i obiecał jej swoją pomoc.

Rozstanie Marty Juras i Mikołaja Roznerskiego było sporym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość". Aktor zostawił bowiem matkę swojego syna Antosia dla Olgi Bołądź, którą poznał podczas prób do musicalu "Chopin musi umrzeć". Ten związek jednak też nie przetrwał próby czasu.

Patrz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski flirtował z Adrianą Kalską na prezentacji jesiennej ramówki TVP

Z kolei serialowa Eryka z "M jak miłość" wyleczyła złamane serce i ułożyła sobie życie z nowym partnerem. Nie było to jednak łatwe, bo po rozstaniu z Roznerskim była zrozpaczona. Tym bardziej, że grali razem w serialu. Eryka i Marcin w "M jak miłość" byli kochankami choć w życiu prywatnym ich drogi się rozeszły. Ponoć Marta Juras bardzo przeżyła miłosne sceny ze swoim byłym partnerem. Było jej ciężko grać szczęście gdy jej serce rozpadło się na miliony kawałków.

W końcu scenarzyści zakończyli ten wątek miłosny i wysłali chorą na guza mózgu Erykę na leczenie do USA. A bohaterka grana przez Martę Juras odeszła z obsady "M jak miłość" w marcu 2014 roku.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Naomi w czułych objęciach. A co z Izą?

Teraz Marta Juras i Mikołaj Roznerski są przyjaciółmi. Jak podaje tygodnik "Na żywo" aktorka właśnie spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner. Na wieść o ciąży Marty Juras serialowy Marcin z "M jak miłość" ponoć bardzo się ucieszył.

- Mikołaj trzyma kciuki za nowy związek Marty. Poznał już jej partnera, ma z nim dobre relacje. Gdy Marta urodzi chce ją wspierać i wyręczać w opiece nad 6-letnim Antosiem - informuje znajoma aktorki w "Na żywo". 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: