SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł straci pieniądze i żonę Alę! Kuba Markowski oszuka Pawła?

M jak miłość. Paweł straci pieniądze i żonę Alę! Kuba Markowski oszuka Pawła?

06.10.2015, godz. 08:00
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nikt nie spodziewał się upadku tygo małżeństwa. foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kuba Markowski (Marcin Piętowski) z "M jak miłość" to dobry gracz i świetnie udaje bogatego biznesemna. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) całkowicie wierzy w jego bajki o udanym biznesie i wielkich pieniądzach. W 1163 odcinku ''M jak miłość'' Paweł stoi na skraju bankructwa, ale daje nowemu znajomemu ze Żnina tysiące złotych. Niedługo później Markowski udaje, że sumę udało się podwoić, a Paweł jest pod wrażeniem. To jednak zupełnie nie robi wrażenia na Ali (Olga Frycz), która podejrzewa, że Kuba to oszust i krętacz.

"M jak miłość" odcinek 1163 - wtorek, 6.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zduńscy poznali Kubę Markowskiego idąc tropem tajemniczego listu ojca Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz) sprzed lat. Nowy znajomy ze Żnina udaje poważnego biznesmena, ale tak naprawdę handluje kosmetykami na bazarze.

Zobacz: M jak miłość. Ala i Paweł zbankrutują przez Markowskiego i wyjadą z Polski

W 1163 odcinku ''M jak miłość'' Kuba znów odwiedza ''Bistowi za rogiem'' i zgrywa ważniaka. Paweł jest pod wrażeniem słysząc rozmowę telefoniczną Markowskiego, który mówi o kolejnych sukcesach i zarobionych pieniądzach.

Zduński postanawia dać Kubie dwa tysiące złotych, żeby dobrze zainwestował. Kawiarnia Pawła ma bowiem spore problemy finansowe i potrzebny mu spory zastrzyk gotówki. Ala jest temu przeciwna, bo intuicja podpowiada jej, że Markowski nie jest uczciwy. Wybucha wściekłością gdy mąż mówi, że dał pieniądze Kubie. Zarzuca mu, że jest naiwny i nigdy więcej pewnie nie zobaczy tych dwóch tysięcy.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszkca w szpitalu, bo ciąża jest zagrożona! Tomek dowie się, że to jego dziecko?

Jeszcze tego samego dnia Kuba z radością informuje Pawła, że inwestycja była trafna, a pożyczone od niego dwa tysiące to już teraz cztery tysiące złotych! Na Ali to nie zrobi żadnego wrażenia... i słusznie. Bo Kuba wie jak uśpić czujność Zduńskiego.

Wkrótce potem Markowski odsłania swoją prawdziwą twarz - złodzieja, oszusta i krętacza W 1166 odcinku ''M jak miłość'' zadłużone "Bistro za rogiem" wciąż nie przynosi żadnych dochodów. Paweł jest pod kreską, ale z pomocą przychodzi mu Piotrek (Marcin Mroczek).

Brat pożycza Pawłowi pieniądze, ale Kuba Markowski kradnie gotówkę! Ala i Paweł nie mają innego wyjścia - ogłaszają bankructwo i postanawiają wyjechać za pracą do Anglii!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: