SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maria Szafirska wyprowadziła się od Krystiana Wieczorka. To koniec ich romansu?

M jak miłość. Maria Szafirska wyprowadziła się od Krystiana Wieczorka. To koniec ich romansu?

25.05.2016, godz. 13:02
Krystian Wieczorek i jego dziewczyna Maria Szafirska
Krystian Wieczorek i jego dziewczyna Maria Szafirska foto: AKPA/MTL Maxfilm

Kryzys w związku aktorów z "M jak miłość" zakończony rozstaniem?! Jeśli wierzyć plotkom Krystian Wieczorek (41 l.) i jego dziewczyna Maria Szafirska (24 l.) nie mieszkają już razem. Para, która poznała się podczas zdjęć do serialu "M jak miłość", ponoć ostatnio przechodziła trudne chwile. W końcu dziewczyna Krystiana Wieczorka wyprowadziła się z jego mieszkania w Łodzi.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pokochali się w trakcie wspólnych zdjęć do "M jak miłość"! To scenarzyści serialu połączyli aktorów, bo przez wiele miesięcy pozwalali Andrzejowi Budzyńskiemu spotykać się z seksowną Pauliną Lipską, nauczycielką plastyki jego córki Ani (Weronika Wachowska). I choć w "M jak miłość" tę dwójkę bohaterów ostatecznie nie połączył gorący romans, to Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zostali parą.

Patrz: M jak miłość. Pożegnanie Andrzeja i Pauliny. Maria Szafirska odchodzi z M jak miłość

Kilka miesięcy temu pojawiły się zdjęcia zakochanych przed mieszkaniem aktora w Łodzi, które wskazywały na to, że zdecydowali się razem zamieszkać. Teraz podobno ich związek należy już do przeszłości. Jak podaje "Fakt" Krystian Wieczorek poważnie pokłócił się ze swoją dziewczyną o jej imprezowy tryb życia. Efekt tej awantury był taki, że Maria Szafirska wyprowadziła się od sporo starszego kochanka.

Jak głosi plotka serialowy Andrzej Budzyński z "M jak miłość" zaczął robić ukochanej coraz częstsze wyrzuty, że wraca do domu późno w nocy, że zabawia się w przyjaciółmi i zostawia go samego. Krystian Wieczorek nie należy bowiem do gwiazd, które prowadzą bujne życie towarzyskie. Według znajomej Marii Szafirskiej, której słowa cytuje "Fakt" młodziutka aktorka z "M jak miłość" opuściła ukochanego.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami 2016

- Stwierdziła, że przyda im się trochę oddechu i wyniosła się do koleżanki. Teraz Krystian przynajmniej nie denerwuje się jej eskapadami - mówi bliska osoba z otoczenia ukochanej Krystiana Wieczorka.

Czy to już naprawdę koniec pięknej miłości aktorów z "M jak miłość"? A może Maria Szafirska i Krystian Wieczorek jeszcze do siebie wrócą, a osobne mieszkania pomogą im pokonać kryzys w związku? Czas pokaże. Trzymamy kciuki za tę piękną parę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: