SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maria Szafirska dziewczyną Krystiana Wieczorka. Pokochali się na planie M jak miłość

M jak miłość. Maria Szafirska dziewczyną Krystiana Wieczorka. Pokochali się na planie M jak miłość

31.01.2016, godz. 13:00
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Krystian Wieczorek (40 l.) znalazł miłość na planie "M jak miłość"! Krążą plotki, że nową dziewczyną Wieczorka jest Maria Szafirska (23 l.), która od niedawna w serialu gra Paulinę Lipską, nauczycielę plastyki Ani (Weronika Wachowska) i bliską przyjaciółkę Andrzeja Budzyńskiego. Ich uczucie wybuchło podczas kręcenia zdjęcia do "M jak miłość". Bo nie jest tajemnicą, że już wkrótce Andrzeja i Paulinę połączy romans.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska prywatnie są parą! Kilka tygodni temu jeden z plotkarskich tygodników zamieścił zdjęcia aktora z "M jak miłość" z tajemniczą dziewczyną.

Serialowy Andrzej Budzyński przed jedną z kamienic w Łodzi gdzie kupił mieszkanie wyjmował z samochodu panele oraz sprzęty kuchenne. Zupełnie jakby to była przeprowadzka. Teraz już wiadomo kim jest nowa dziewczyna Krystian Wieczorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta i Andrzej w separacji. Budzyński wyprowadzi się od żony

To 23-letnia aktorka Maria Szafirska, która w "M jak miłość" od niedawna gra Paulinę Lipską, nauczycielkę rysunku i przyjaciółkę Andrzeja, z którą już wkrótce Budzyńskiego połączy romans. Według doniesień "Na żywo" uczucie między aktorami zrodziło się właśnie na planie "M jak miłość" podczas kręcenia wspólnych scen. A tych jest niemało, bo z każdym odcinkiem Andrzej coraz bardziej zbliża się do Pauliny.

"Początkowo Marię Szafirską stresowały namiętne sceny z Krystianem Wieczorkiem. Była onieśmielona, bo od dawna się jej podobał" - czytamy w tygodniku.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

Jeden z członków ekipy "M jak miłość" zdradził, że Krystian Wieczorek od pierwszego wejrzenia był zauroczony 23-latką, która gra Paulinę, bo tak jak jej serialowa bohaterka jest pogodna, uśmiechnięta i zaraża wszystkich swoim optymizmem.

Jeśli wierzyć plotkom związek aktorów z "M jak miłość" jest na tyle poważny, że Wieczorek przedstawił już swoją ukochaną ojcu Januszowi, z którym prowadzi sklep "Garaaż" w Łodzi. Podobno Maria Szafirska przeprowadziła się też do swojego wybranka. Od kilku tygodni razem mieszkają w jego 200-metrowym apartamencie w Łodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: