SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek Mostowiak największym bandziorem w Grabinie?

M jak miłość. Marek Mostowiak największym bandziorem w Grabinie?

21.02.2016, godz. 15:15
M jak miłość odcinek 1140, leśniczy Franek (Piotr Nerlewski), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1140, leśniczy Franek (Piotr Nerlewski), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto:

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) będzie gangsterem? Nic z tych rzeczy! Serialowy syn Lucjana (Witold Pyrkosz) nie jest już łobuzem - a szkoda. Kacper Kuszewski ubolewa nad tym, że jego bohater jest teraz taki poukładany. W "M jak miłość" Marek Mostowiak jest przykładnym ojcem i mężem, a takie role są dla aktorów najnudniejsze...

Kacper Kuszewski był gościem weekendowego wydania "Pytania na Śniadanie" i choć nie powiedział nic o dalszych losach swojego serialowego bohatera, to zdradził, że jego zdaniem Marek mógłby być bardziej niegrzeczny.

Zobacz: M jak miłość. Matka Darka obrazi Mostowiaków

-Marek na początku był czarną owcą rodziny. Mnie się to z resztą bardzo podobało. Niestety ten mój Marek szybko przestał być niegrzeczny i stał się przykładnym ojcem, głową rodziny - powiedział serialowy Marek Mostowiak w porannym programie TVP2.

Czy producenci posłuchają aktora i sprawią, że Marek wróci do dawnych, niegrzecznych zachowań? To mało prawdopodobne. Kochany syn Barbary (Teresa Lipowska) i mąż Ewy (Dominika Kluźniak) nie potrafi się bić, a interesy i rodzina są dla niego ważniejsze niż bawienie się w gangstera.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Natalki i Franka. Barbara błogosławi związek wnuczki z leśniczym - WIDEO

A jak Kacper Kuszewski trafił do serialu "M jak miłość"? Drobny przypadek sprawił, że aktor jest dziś wielką gwiazdą najpopularniejszej produkcji TVP2!

-Zawsze chciałem być aktorem. To, że znalazłem się w serialu, który odniósł taki sukces było absolutnym przypadkiem. Byłem początkującym aktorem, miałem na swoim koncie tylko jedną rolę filmową.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: