SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek Mostowiak będzie miał problemy z córkami

M jak miłość. Marek Mostowiak będzie miał problemy z córkami

06.11.2015, godz. 11:15
M jak miłość odc. 1028 Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1028 Marek (Kacper Kuszewski) Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Los nie oszczędzia rodziny Mostowiaków z "M jak miłość", a Marek (Kacper Kuszewski) jest na to żywym dowodem. Dopiero co odetchnął po kłótni z Barbarą (Teresa Lipowska) i wyczerpującej przeprowadzce do nowego domu w Grabinie, a już czekają go nowe zmartwienia. Powodów do stresu dostarczą mu jego córki - Natalka (Marcjanna Lelek) i Ula (Iga Krefft), które walczą o tego samego faceta, leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski).

Dramaty w rodzinie Mostowiaków są na porządku dziennym. Ale scenarzyści starają się nie doświadczać za bardzo jednego z bohaterów. Po przeprowadzce do nowego, wyremontowanego domu w Grabinie Marek, jego żona Ewa (Dominika Kluźniak) i ich dzieci będą bardzo szczęśliwi, ale ta sielanka to tylko cisza przed burzą.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa narzeka na brak seksu! Marek unika intymnych zbliżeń

Mały kryzys w małżeństwie Marka i Ewy to nic w porównaniu z tym, co czeka Mostowiaka z córkami. Bo o ile żonę, nawet tą nieco znudzoną małżeńską rutyną, uda mu się łatwo okiełznać, to z Natalką i Ulą znów będą problemy.

Co prawda po urodzeniu małej Hani (Maja Marczak) Natalia stała się odpowiedzialną i rozsądną młodą mamą, która chce iść na studia, lecz to nie oznacza, że nie wpakuje się w kłopoty. Z Ulą, nieszczęśliwie zakochaną we Franku, też nie będzie najlepiej. Znajdzie sobie bowiem nowego chłopaka, ale nie dopuści do tego, by Natalia była z Frankiem. A w to wszystko będzie wmieszany biedny Marek.

Zobacz: M jak miłość. Natalka zerwie z Frankiem! Przez seks Uli i leśniczego

- Mostowiakowie będą chwilowo szczęśliwi w swoim odbudowanym domu, biznes Marka będzie się dobrze układał, a cierpienie dotknie innych. Choć oczywiście różnych kłopotów nie da się uniknąć - Marek nadal będzie miał problemy z córkami. Mogę tylko zdradzić, że ten wątek rozwinie się w bardzo zaskakujący sposób... - powiedział Kacper Kuszewski w ostatnim wywiadzie dla "Świata Seriali".

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: