SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcjanna Lelek walczyła z chorobą podczas samotnej podróży

M jak miłość. Marcjanna Lelek walczyła z chorobą podczas samotnej podróży

05.07.2016, godz. 07:38
M jak miłość odc. 1174. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1174. Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Marcjanna Lelek (21 l.) jest zupełnie inna niż Natalka Mostowiak z "M jak miłość"! Odważna, żądna przygód, zapalona podróżniczka, która dwa miesiące temu rzuciła wszystko i wyruszyła w samotną wyprawę po Ameryce Południowej. Gwiazda "M jak miłość" przeżyła przygodę życia przemierzając z plecakiem Peru, Chile, Argentynę i Boliwię. Ta podróż była jednak olbrzymim obciążeniem dla jej organizmu. Dopiero teraz Marcjanna Lelek opowiedziała o swojej chorobie i wiążącym się z nim cierpieniu.

Marcjanna Lelek oprócz roli w "M jak miłość" nie występuje w żadnym serialu, ale dzięki temu ma sporo czasu na rozwijanie swojej największej pasji. 21-letnia aktorka kocha podróże, prowadzi nawet bloga na ten temat - ww.ukulelek.blogspot.com i - kiedy tylko ma przerwę w zdjęciach do "M jak miłość pakuje plecak i wyrusza w nieznane.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie do Anglii do Uli

Pod koniec maja serialowa Natalka Mostowiak wróciła z 2-miesięcznej podróży po Ameryce Południowej gdzie była całkiem sama. Odważna decyzja o wyjeździe wiązała się jednak z odpowiedzialnym podejściem Marcjanny Lelek do wyprawy, która miała być przełomowym momentem w jej życiu.

Przed wyjazdem zaszczepiła się na wszystkie choroby występujące w Ameryce Południowej, w tym wściekliznę, żółtą febrę i dur brzuszny. Spakowała plecak, a w nim najpotrzebniejsze rzeczy w tym namiot i bieliznę termoaktywną, która nie raz uratowała jej życie. W kieszeni miała tylko tysiąc dolarów. Kolejny tysiąc wydała jednak już podczas podróży.

Przez dwa miesiące Marcjanna Lelek nauczyła się jak tanio żyć i zwiedzać nieznane zakątki świata. Przemierzyła w sumie 7 tys. km.  Były jednak dramatyczne momenty. Jak wtedy gdy w środku nocy rozbiła namiot przy drodze, na zupełnym pustkowiu, bo nie miała jak dostać się do najbliższej miejscowości.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

Oczywiście się bała, ale musiała opanować emocje. Najgorsza była jednak choroba.  - Miałam spory problem z aklimatyzacją na dużych wysokościach, nie spodziewałam się, że to działa aż tak mocno. Cierpiałam na ból głowy i żołądka, spowodowany chorobą wysokościową. Również pogoda była trudna, bo zaskakiwała albo mrozem, albo upałem, przez co byłam przeziębiona - powiedziała aktorka z "M jak miłość" w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: