SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin z nową dziewczyną w siedlisku

M jak miłość. Marcin z nową dziewczyną w siedlisku

02.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska)
M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska) foto:

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) wróci do pracy na pełen etat i będzie potrzebował pomocy opiekunki do Szymka (Staś Szczypiński). W ten sposób zaprzyjaźni się z Pauliną (Julita Fabiszewska), która być może będzie próbowała go poderwać! Czy Jula będzie nową dziewczyną Mikołaja Roznerskiego w "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo na ekranie "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Rozśpiewana Jula, wystąpi w serialu TVP2 i zagra nową opiekunkę Szymka. Wygląda jednak na to, że z Marcinem połączy ją coś więcej  niż opieka nad jego synem.

W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" widać, że Marcin zabierze nową przyjaciółkę do siedliska, by świętować drugie zaręczyny Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Wspólny wypad za miasto będzie początkiem ich nowego romansu? Teraz możemy się tylko domyślać...

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin będą mieli dziecko!

- "M jak miłość" jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! - rzuca z uśmiechem Jula. - Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu - tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem – dodaje gwiazda.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: