SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wściekły na Izę. Naomi go pocieszy?

M jak miłość. Marcin wściekły na Izę. Naomi go pocieszy?

12.10.2016, godz. 13:30
M jak miłość odcinek 1247 Iza (Adriana Skalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1247 Iza (Adriana Skalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) zezłości się na Izę (Adriana Sklaska)! Żeby tego było mało, ponownie umówi sie z Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) w 1247 odcinku serialu "M jak miłość". W związku Chodakowskiego i Lewińskiej zaczyna dziać się nienajlepiej! Co wydarzy się w 1247 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatnie wydarzenia w "M jak miłość" nie rokują dobrze związkowi Izy i Marcina. Sytuacje skomplikują wydarzenia, które będą miały miejsce w 1247 odcinku serialu "M jak miłość". Marcin wścieknie się na Izę za powiedzenie Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) o problemach Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość. Paweł pociesza Magdę po rozstaniu z Olkiem

Będzie zły, że rozopwiada o jego problemach i bardzo się pokłócą. Nie zauważy tego, że Lewińska się o niego martwiła i jej działania wynikały z wielkiego uczucia, jakim go darzy. Oliwy do ognia doda były partner Izy - kiedy Marcin odwiedzi w pracy swoją ukochaną, wpadnie na Artura (Tomasz Ciachorowski). Chodakowski wybuchnie zazdrością:

- Teraz facet znów będzie za tobą łaził? Palant! I w ogóle, czego on od ciebie chce? Dlaczego zgodziłaś się z nim spotkać?!

- Nie zgodziłam się… - przerwie mu cicho Iza, ale Chodakowski nie przestanie się wściekać - I co? Wdarł się tu siłą?!

Po kłótni ze swoją ukochaną w 1247 odcinku "M jak miłość" Marcin wieczorem ponownie spotka się z Naomi. Wspólny toast od razu poprawi mu humor. Nie wróży to dobrze, szczególnie, że Iza jest zazdrosna o tancerkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Kłótnia u Mostowiaków. Marek wyrzuci Pawła z rodzinnego biznesu

Coś zaczyna psuć się w związku Izy i Marcina. Albo to rozpracują, albo wiążąca ich miłość się rozpadnie. Naomi może stać się rywalką Lewińskiej. Czy parze uda się pokonać wszelkie przeciwności i będą dalej razem? A może problemy okażą się być silniejsze? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: