SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin pomaga Naomi, a Artur go szpieguje

M jak miłość. Marcin pomaga Naomi, a Artur go szpieguje

07.11.2016, godz. 21:09
M jak miłość odcinek 1252 Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai)
M jak miłość odcinek 1252 Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Kiedy Marcin (Mikołaj Toznerski) będzie starał się pomóc Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) w 1252 odcinku serialu "M jak miłość", Artur (Tomasz Ciachorowski) wykorzysta sytuację, by zaszkodzić związkowi Izy (Adriana Kalska). Zrobi zdjęcia Chodakowskiego i baletnicy w dwuznacznej sytuacji, po czym wyśle je w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" Lewińskiej.

"M jak miłość" odcinek 1252 - wtorek, 8.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1252 odcinku serialu "M jak miłość" przez swoją dobroduszność Marcin doprowadzi do nieprzyjemnej sytuacji w związku z Izą. Nie powie jej, że znowu umówił się z Naomi.

Zobacz: M jak miłość. Monika i Górecki na pierwszej randce

Okaże się, że Naomi jest w związku z Mariuszem - żonatym mężczyzną, który ją bije. Obiecał jej, że się rozwiedzie i okłamał tancerkę, że jego żona aktualnie wyjachała za granicę. To za dużo dla emocjonalnej Naomi. Marcin w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" z całych sił będzie chciał wesprzeć przyjaciółkę. 
- Więc facet jest żonaty... i wygląda na to, że wcale nie ma zamiaru się rozwieść? Chociaż cię zwodził i obiecywał co innego?
- Wiem, jestem głupia i naiwna! - Naomi zacznie obwiniać siebie za to, że dała się wykorzystać.
- Po prostu się zakochałaś... i uwierzyłaś. Historia stara jak świat… - pocieszy ją Chodakowski. Po powrocie do domu Iza będzie zła i zazdrosna, że przez przypadkowe spotkanie z Naomi Marcin spóźnił się i nie zdążą zrobić tego, co wcześniej zaplanowali. Nie powie jej o ponownym spotkaniu, do którego dojdzie w 1252 odcinku serialu "M jak miłość" kilka godzin później. Kiedy wspierając Naomi chłopak Izy przytuli ją, Artur z ukrycia zrobi im zdjęcie. Zadzwoni następnie do Izy powiedzieć jej o tym, że wysłał jej pewne zdjęcie...
- Posłuchaj... Wiem, że Marcin i ty, że macie poważne plany... i właśnie dlatego… Iza, powinnaś o czymś wiedzieć! Całkiem przypadkowo wpadłem dziś na Marcina i… Może lepiej zobacz sama. Wysłałem ci mailem zdjęcia...

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna przypomni Frankowi o ich miłości

Jak zareaguje Iza? Czy nadal będzie ufać Marcinowi, czy sytuacja ją przerośnie? Zobaczymy już we wtorek 8.11 o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: