SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie chce stałego związku

M jak miłość. Marcin nie chce stałego związku

28.02.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1265 Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1265 Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Mikołaj Roznerski grający Marcina w serialu "M jak miłość" zdradził w "Świecie Seriali" aktualne podejście swojego bohatera do jakichkolwiek związków. Czy zamieszanie z Izą (Adriana Kalska) zmieni jego nastawienie? Póki co, w serialu "M jak miłość" Chodakowski ma nieco inne priorytety!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin ewidentnie nie chce póki co bawić się w związki. Po ciężkim rozstaniu z Izą, którą nota bene nadal kocha, jego priorytetem w serialu "M jak miłość" stał się tylko i wyłącznie Szymek... i poszukiwania niani dla niego.

Zobacz: M jak miłość. Marcin przypadkiem dowie się o próbie samobójczej Izy

- (...) Marcin teraz zamierza zwojować świat i znaleźć opiekunkę, czyli nianię dla swojego syna Szymka, ale też troszeczkę pożyć i jakby, może nie skakać z kwiatka na kwiatek, ale jakby tak odzyskać tę frywolność życia, żeby nie zostać samotnym rodzicem - zdradził Mikołaj Roznerski w "Świecie Seriali". Czy to oznacza, że Marcin w serialu "M jak miłość" zamierza zacząć umawiać się z kobietami w poszukiwaniu odpowiedniej? Zapytany o kwestię flirciarskiego podejścia do życia, Mikołaj Roznerski odpowiada:

- Marcin ogólnie jest taką postać i taką osobą będzie, ponieważ charakteru człowieka nie możemy zmienić, możemy zmienić swoje postępowanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek panikuje na myśl, że Magda przeprowadzi się do Kuwejtu

Podsumowując, Marcin z serialu "M jak miłość" najwyraźniej póki co nie chce się ustatkować po przeżyciach z Izą. Czy to rozsądne rozwiązanie biorąc pod uwagę fakt, że mały Szymek jednak potrzebuje kobiecej ręki? Babcia lub Agnieszka (Magdalena Walach) nie mogą wiecznie zajmować się małym. A Chodakowski rzucił się teraz w wir pracy... Czy po próbie samobójczej Izy Marcin przejrzy na oczy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: