SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza boi się o swój związek

M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza boi się o swój związek

17.10.2016, godz. 21:05
M jak miłość odcinek 1247 Iza (Adriana Skalska) Marcin (Mikołaj Roznerski)
"M jak miłość" odcinek 1247 Iza (Adriana Skalska) Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/TVP

Zdrada w "M jak miłość"?! W 1247 odcinku serialu "M jak miłość" będzie fizycznie widać po Izie (Adriana Skalska), że jest zazdrosna! Na kolacji po wsytępie Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) przy stole tancerka i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą trzymać się przy Lewińskiej za ręce! Jak zareaguje Iza w 1247 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po wsytępie Naomi Marcin i Iza wybiorą się z nią w 1247 odcinku "M jak miłość" na kolację do restauracji. Izie już przed wyjściem z domu nie spodoba się bukiet kwiatów, który Marcin zakupił tancerce. Kwiaty będą o wiele ładniejsze od tych, które Lewińska dostała na przeprosiny ich kłótni...

Zobacz: M jak miłość. Kłótnia u Mostowiaków. Marek wyrzuci Pawła z rodzinnego interesu

Już na miejscu w 1247 odcinku "M jak miłość" Iza będzie czuć się niezręcznie. Chociaż usiądzie obok Marcina, to Naomi usadowi się na przeciwko niego. Między baletnicą, a Chodakowskim nawiąże się niemalże niezrywalne połączenie wzrokowe - jakby nie mogli się na siebie napatrzeć. Lewińska, popijając nerwowo wino, będzie przysłuchiwać się ich rozmowie.

Kiedy się w końcu wtrąci, pochwali Naomi za taniec będzie nerwowo trzymać się ręki Marcina. Powie, że w tańcu jest wiele emocji. Tancerka odpowie, iż to dlatego, że jest ulotny i trwa tylko chwilę.

- A więc chwilo trwaj! - powie z uśmiechem Chodakowski i właśnie wtedy w 1247 odcinku "M jak miłość" Naomi chwyci go za rękę. Iza rzuci mordercze spojrzenie i zmieni temat

- To co? Smaczengo - Baletnica wyczuje intencje Lewińskiej. I słusznie!

Przeczytaj: M jak miłość. Olga atakuje Monikę. Córka Góreckiego potraktuje prawniczkę jak prostytutkę

Naomi wyraźnie na coś liczy, a Izie się to nie podoba. Czy Marcin nieświadomie doprowadza Izę do takiej zazdrości czy nie dba po prostu o jej uczucia? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: