SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek szykuje się do narodzin córki

M jak miłość. Marcin Mroczek szykuje się do narodzin córki

08.03.2016, godz. 10:40
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka)
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Marcin Mroczek znów będzie ojcem! Niespełna dwa miesiące temu urodził się Ignacy, syn Marcina Mroczka i jego żony Marleny Muranowicz, a serialowy Piotrek Zduński z "M jak miłość" już myśli o kolejnym dziecku. W szczerym wywiadzie przyznał, że już cieszy się, że jego pierwszym dzieckiem jest Ignacy, bo synek będzie pilnował młodszej siostry.

Dokładnie 12 stycznia 2016 roku Marcin Mroczek po raz pierwszy został ojcem! Po narodzinach syna Ignacego jego życie bardzo się zmieniło i nabrało większego sensu.

Z powodzeniem łączy opiekę nad maleństwem z pracą na planie "M jak miłość" oraz wyjazdami po całej Polsce na spektakle "Mayday 2" gdzie gra postać Gavina Smitha. Poza tym gwiazdor "M jak miłość" pracuje też inżynier w biurze projektowym w Warszawie.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek z córką szefa! Kinga zazdrosna o nastoletnią Olgę

Aktor z "M jak miłość" nie ukrywa, że on i jego żona Marlena marzą o co najmniej dwójce dzieci. W ostatniej rozmowie z magazynem "Gala" przyznał nawet, że już planuje kolejnego potomka. Marzy o tym, by tym razem urodziła mu się córka.

O ile  w przypadku pierwszego dziecka nie miało dla niego znaczenia czy żona urodzi syna i córkę, to teraz już zależy mu na dziewczynce.

- Cieszyłem się, jak szalony, kiedy dowiedziałem się, że zostaniemy rodzicami. Poczułem, że moje życie się zmienia i nabiera innego znaczenia. Rozumiałem, że od tej chwili nie będę żył tylko dla siebie. Teraz to jego potrzeby są na pierwszym miejscu! Właściwie super, że jest to syn. Będzie pilnował siostry! - przyznał serialowy Piotrek z "M jak miłość" w wywiadzie dla "Gali".

Patrz: M jak miłość. Piotrek Zduński dzięki oszustwu dostanie pracę szofera

Marcin Mroczek pragnie mieć z żoną Marleną rodzinę taką, jaką stworzyli mu jego rodzice. Czerpie wzorce ze swojego ojca, który prowadzi w Siedlach sklep spożywczy. - Chcę być takim ojcem, jakim jest dla mnie mój tata. Nigdy na siłę do niczego mnie nie zmuszał, ale kiedy było trzeba - był wymagający. Nauczył mnie pokory i wytrwałości - wyznał gwiazdor "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Tak to prawda co wszyscy mówią.To najpiękniejsze chwile w życiu:))))))Dziękuję Boże za ten cud.

Posted by Marcin Mroczek on 13 styczeń 2016
Źródło: MTL Maxfilm

Całą trójką jest najfajniej!!!

Posted by Marcin Mroczek on 28 styczeń 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: