SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek ma wyjątkowy prezent dla syna z okazji Dnia Dziecka

M jak miłość. Marcin Mroczek ma wyjątkowy prezent dla syna z okazji Dnia Dziecka

01.06.2016, godz. 12:30
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka)
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Marcin Mroczek jest ojcem na medal! Choć w "M jak miłość" od lat wciela się w postać przykładnego taty Lenki (Marysia Głowacka) i Mikołaja (Ignacy Wudkiewicz), to w życiu prywatnym dopiero debiutuje w tej roli. Jego syn Ignaś przyszedł na świat w styczniu. Aktor z "M jak miłość" pierwszy raz w życiu świętuje Dzień Dziecka z własnym dzieckiem. Jaki ma prezent dla swojego synka Ignacego?

Marcin Mroczek pół roku temu został ojcem, a nowa życiowa rola bardzo mu się spodobała. Aktor z zaangażowaniem zajmuje się synem i o wszystkim informuje swoich fanów na Facebooku. Dzięki temu wiemy jakie uczucia towarzyszą młodemu tacie.

Zobacz: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto dla serialowego Piotrka z "M jak miłość", który cieszy się na samą myśl, że spędzi ten czas z Ignasiem. Jaki prezent dostanie syn Marcina Mroczka? Maluch może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Będzie mógł robić dosłownie wszystko! I choć (w tym wieku) jeszcze nie skorzysta z przywileju, w przyszłości z pewnością będzie czekać z utęsknieniem na 1 czerwca, żeby najeść się słodyczy, nie myć zębów i bawić się do późna.

- Dla mnie to będzie szczególny dzień dziecka, bo to będzie pierwszy dzień dziecka z moim synem. Pozwolę mu na wszystko. Zresztą mnie i Rafałowi rodzice tego dnia też pozwalali na wszystko - zdradził Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: