SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek kupił dla dziecka wózek za ponad 4 tys. Taki sam ma w M jak miłość

M jak miłość. Marcin Mroczek kupił dla dziecka wózek za ponad 4 tys. Taki sam ma w M jak miłość

10.12.2015, godz. 13:30
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka)
M jak miłość - plan serialu. Marcin Mroczek (Piotrek), Marysia Głowacka (Lenka) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Marcin Mroczek szykuje się do narodzin pierwszego dziecka. Serialowy Piotrek Zduński z "M jak miłość" na początku 2016 roku zostanie ojcem. Razem z żoną Marleną Muranowicz odlicza dni do porodu. Ostatnio gwiazdor "M jak miłość" kupił wózek dla swojego dziecka, czym oczywiście pochwalił się na Facebooku. I od razu czujni internauci zauważyli, że taki sam wózek mają Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek) w "M jak miłość". Ten model kosztuje w sklepach ponad 4 tysiące złotych.

https://www.instagram.com/p/_BdsWqQGyh/Łatwo nie jest!

Posted by Marcin Mroczek on 8 grudnia 2015

Poranek z tatą... od czego tu zacząć?

Posted by Marcin Mroczek on 7 grudnia 2015

Dziecko Marcina Mroczka i jego żony Marleny lada dzień pojawi się na świecie. Nic dziwnego, że przyszli rodzice dopinają na ostatni guzik wszystkie przygotowania. Do porodu zostało już niewiele czasu, więc aktor z "M jak miłość" nie próżnuje. Czyta profesjonalne poradniki dla przyszłych ojców, maluje pokoik dla swojego pierworodnego dziecka i składa wózek dziecięcy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Agnieszki znów zagrożona. Agnieszka boi się o życie swojego dziecka

Oczywiście znajduje czas, by podzielić się tym wszystkim ze swoimi fanami na Facebooku. Jego ostatni zakup dla maleństwa wywołał prawdziwe poruszenie wśród internautów. Marcin Mroczek pokazał bowiem wózek, który razem z Marlelną kupili dla dziecka. I do razu posypały się komentarze, że dokładnie taki sam model mają Kinga i Piotrek w "M jak miłość", a właściwie ich synek Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz).

Zobacz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga rozpacza na szpitalnym korytarzu

Wózek dziecięcy, w którym Marcin Mroczek i jego ukochana będą chodzić na spacery ze swoim dzieckiem ma bardzo nowoczesny wzór oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.

Jednak za ten luksus trzeba całkiem sporo zapłacić. Cena wózka, który kupił Mroczek waha się od 4 tysięcy do prawie 4,8 tysięcy złotych. Wygląda na to, że wózek dziecięcy na planie "M jak miłość" tak świetnie się sprawdził, że Marcin Mroczek postanowił taki sam sprawić dla swojego dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: