SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i matka Franka znają się od lat. Co ich łączy?

M jak miłość. Marcin i matka Franka znają się od lat. Co ich łączy?

27.04.2016, godz. 21:56
M jak miłość. Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość. Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Sensacja zza kulis "M jak miłość"! Matka Franka (Jowita Budnik) i Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) znają się od lat. I choć w serialu ta para bohaterów jeszcze nie ma wspólnych zdjęć, to łączy ich silna więź. Jowita Budnik zanim rok temu dołaczyła do obsady "M jak miłość" była agentką Mikołaja Roznerskiego.

Jowita Budnik i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" się nie znają, ale za to prywatnie łączą ich nie tylko praca na planie serialu. Zapewne niewielu widzów wie, że serialowa matka Franka była kiedyś agentką Marcina Chodakowskiego.

Zanim aktorka dostała rolę Teresy Zarzyckiej w "M jak miłość" pracowała jako agentka aktorów, a jednym z jej podopiecznych był właśnie Mikołaj Roznerski. Zrezygnowała z tego zajęcia dwa lata temu, by skupić się tylko i wyłącznie na aktorstwie.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka zemdleje i trafi do szpitala. Franek dowie się, że Teresa jest chora na toczeń

- Na razie w "M jak miłość" pracuję wyłącznie z osobami, z którymi nie miałam wcześniej do czynienia. Jest miło i uroczo. Chciałabym kiedyś zagrać z Mikołajem Roznerskim, jednym z moich  ulubionych podopiecznych, ale na razie losy naszych bohaterów się rozmijają - powiedziała Jowita Budnik w ostatnim wywiadzie.

Scenarzyści "M jak miłość" na razie nie planują łączyć wątków matki Franka i Marcina, ale kto wie co wydarzy się w przyszłości. Postać Teresy Zarzyckiej wysunęła się na pierwszy plan "M jak miłość", bo wprowadzono do scenariusza jej śmiertelną chorobę. Niedawno matka Franka dowiedziała się, że jest chora na toczeń i zostały jej dwa lata życia.

Patrz: M jak miłość. Joasia odda Tomka Agnieszce. To koniec ich miłości

To jednak nie oznacza,że Jowita Budnik pożegna się z "M jak miłość", a jej bohaterka zostanie uśmiercona. Wprost przeciwnie - Zarzycka z pomocą Franka (Piotr Nerlewski) i Natalki (Marcjanna Lelek) rozpocznie walkę z chorobą. Być może wyzdrowieje dzięki eksperymentalnej terapii.

- Życie rodzinne Zarzyckiej zaczęło się pięknie układać - zbliżyła się do Mostowiaków, ma prawie synową Natalię, mogłaby pomóc w opiece nad malutką Hanią (Maja Marczak). Szkoda byłoby to tracić, mam nadzieję, że tak szybko się nie podda i wyzdrowieje - przyznała Jowita Budnik.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: