SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Andrzejek zamieszani w kryminalną aferę

M jak miłość. Marcin i Andrzejek zamieszani w kryminalną aferę

31.08.2016, godz. 12:39
M jak miłość odcinek 1195, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1195, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

To, że Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" przyciąga kłopoty jak magnes, wiedzą już wszyscy widzowie. Ale, żeby wciągał w nie jeszcze Andrzejka (Tomasz Oświeciński)?! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 przyjaciele sprowadzą na siebie poważne niebezpieczeństwo. Wplączą się w kryminalną aferę, która skończy się nawet krwawą bójką, po której Andrzejek trafi do szpitala. Na tym jednak nie koniec, bo Marcin wyląduje w więzieniu.

Przyjaźń Marcina i Andrzejka z "M jak miłość" narodziła się na ringu bokserskim. Obaj bowiem są zapalonymi sportowcami i w każdą wolną chwilę poświęcają na treningi. To Chodakowski załatwił Andrzejkowi pracę dozorcy w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie. Tam bokser znalazł nie tylko swoje miejsce na ziemi, ale także miłość. Marzenka (Olga Szomańska) od pierwszego wejrzenia podbiła serce siłacza.

Patrz: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce? KULISY M jak miłość

W nowym sezonie "M jak miłość" widzowie zobaczą jak w imię męskiej przyjaźni Marcin i Andrzejek są w stanie iść za sobą w ogień. Tomasz Oświeciński w ostatnim wywiadzie przyznał, że zrobi się jednak naprawdę niebezpiecznie.

- Będę miał sporo scen z Marcinem Chodakowskim. Nasi bohaterowie wmieszają się w aferę kryminalną, co na pewno doda pikanterii serialowi. Andrzejek dostanie nawet w oko za rogiem, w efekcie czego wyląduje w szpitalu - powiedział początkujący aktor, który zyskał olbrzymią popularność właśnie dzięki roli w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek oświadczy się Marzence. Będzie ślub w siedlisku w Grabinie?

Na tym jednak nie koniec emocji w wątku Andrzejka! Oczywiście u jego boku nie zabraknie Marzenki, a ich związek wkroczy niebawem w kolejną fazę. W nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2016 Andrzejek oświadczy się ukochanej.

- Nagrywaliśmy już sceny, w których mój bohater się oświadczył, i wiesz co? Wzruszyłem się! Andrzejek, po tym jak poprosi Marzenkę o rękę, będzie jej się zwierzać. Gdy Olga Szomańska, która ją gra, patrzyła na mnie ze łzami w oczach podczas kręcenia tej sceny, ścisnęło mi serce. Czułem się, jakbym rozmawiał z moją prawdziwą partnerką. To będzie dobrze wyglądało w serialu, jestem o tym przekonany - zdradził Tomasz Oświeciński.

Wkrótce po zaręczynach Marzenka i Andrzejek rozpoczną przygotowania do ślubu. Ona wybierze suknię ślubną, a on garnitur. Uroczystość oczywiście odbędzie się w siedlisku w Grabinie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: