SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Agnieszka razem wychowają swoje dzieci

M jak miłość. Marcin i Agnieszka razem wychowają swoje dzieci

14.01.2016, godz. 14:20
M jak miłość odc. 1193. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1193. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

Ciężarna Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" może liczyć tylko na Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowski dobrze wie, jak trudne jest samotne rodzicielstwo i właśnie dlatego namawiał sąsiadkę, żeby powiedziała Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) prawdę o dziecku. Po porodzie Agnieszki w ''M jak miłość" młoda mama będzie potrzebowała drobnego wsparcia w kilku kwestiach i to właśnie Marcin okaże się najlepszym nauczycielem i towarzyszem. A co z Tomkiem?

Agnieszka Olszewska odlicza dni do porodu! Wkrótce w ''M jak miłość'' na świat przyjdzie córka Agnieszki i Tomka. Prokuratorka jest już w zaawansowanej ciąży i aż do teraz ukrywała przed Chodakowskim prawdę na temat jego ojcostwa.

Zobacz: M jak miłość. Ciąża Joasi to fałszywy alarm. Joanna nie będzie w ciąży z Tomkiem

 

W 1193 odcinku ''M jak miłość'' Agnieszka powie Tomkowi, że to on jest ojcem jej dziecka. Chodakowski będzie wstrząśnięty tym wyznaniem, lecz to nie będzie miało dla Olszewskiej aż tak dużego znaczenia. Zda sobie sprawę, że teraz najważniejsze jest dobro jej córki.

Już niedługo w ''M jak miłość'' Agnieszka trafi do szpitala. Marcin, który od początku zna jej tajemnicę, cały czas będzie ją wspierał. Oferował nawet, że pojedzie z nią na porodówkę!

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem? Tomek podejrzewa ich o romans

Gdy córka Agnieszki i Tomka przyjdzie na świat, świeżo upieczona mama będzie potrzebowała kilku rad i pomocy. Sąsiad okaże się świetnym nauczycielem. Sam opanował przecież do perfekcji opiekę nad Szymkiem (Staś Szczypiński).

Czy to znaczy, że Agnieszka i Marcin znów się do siebie zbliżą i odświeżą swój romans sprzed lat? No i co będzie z Tomkiem? Czy Chodakowski rzuci Joannę żeby wychować swoją córkę z Agnieszką?

Pozdrawiamy z planu ... mieliśmy nieoczekiwana wizytę :)

Posted by Mikołaj Roznerski-oficjalny profil on 12 stycznia 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: