SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin będzie z Izą, ale pozna też inną kobietę

M jak miłość. Marcin będzie z Izą, ale pozna też inną kobietę

01.01.2016, godz. 19:30
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1188. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" zwiąże się z Izą Lewińską i dzięki niej zapomni o zmarłej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz)? Nowe odcinki "M jak miłość" w 2016 roku przyniosą kolejne miłosne rozterki Chodakowskiego. Co prawda Marcin spędzi noc z Izą, ale w jego życiu pojawi się nowa kobieta. A to oznacza, że kuratorka Iza będzie miała rywalkę. Mikołaj Roznerski zdradził jak potoczą się losy Marcina w "M jak miłość".

Widzowie "M jak miłość", którzy trzymają kciuki za rodzący się romans Marcina i Izy muszą się uzbroić w cierpliwość. Scenarzyści serialu szykują bowiem poważne komplikacje w ich związku. Namiętne pocałunki, randki, coraz silniejsze uczucie, które powoli zaczyna ich łączyć oraz pierwsza wspólna noc w 1189 odcinku "M jak miłość"...

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pożałuje seksu z Izą, bo wciąż kocha Kasię

To jednak nie przesądza o tym, że Marcin zaangażuje się w nowy związek, zapomni o Kasi i będzie oddany tylko Izie. Wręcz przyciwnie. Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla "Tele Magazynu" przyznał, że w życiu jego bohatera pojawi się kolejna kobieta.

Poza tym Chodakowski nie będzie mógł wyrzucić z serca Kasi. Cały czas będzie czuł wyrzuty sumienia, że zdradza narzeczoną.

Patrz: M jak miłość. Magda i Olek będą mieli syna. Adoptują Maciusia po śmierci jego ojca

- Marcin ma duży problem, bo miłość do Kasi była tak ogromna, że po jej śmierci trudno mu się zaangażować w nowy związek. On powoli dochodzi do siebie, próbuje ten ból po stracie ukochanej w jakiś sposób zatupać w sobie. W jego życiu ciągle przewija się postać pani kurator, ale pojawi się jeszcze jedna kobieta.  Będzie interesująco - przyznał aktor z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: