SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Małgosia nie przyjedzie na pogrzeb Lucjana?

M jak miłość. Małgosia nie przyjedzie na pogrzeb Lucjana?

26.04.2017, godz. 20:55
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska) foto:

W nowych odcinkach "M jak miłość", które zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach 2017 fanów czeka najgorsze - pogrzeb Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz). Czy na smutnej ceremonii w serialu "M jak miłość" pojawi się cała rodzina? Czy w tych okolicznościach do Polski wróci także Małgosia Chodakowska (Joanna Koroniewska)?

Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

Wszyscy fani serialu "M jak miłość" z pewnością już wiedzą o śmierci Witolda Pyrkosza, który przez 17 lat wcielał się w rolę ekranowego Mostowiaka. Nie jest także tajemnicą, że z powodu śmierci aktora, jego serialowy bohater umrze już w październiku 2017, a cała rodzina Mostowiaków spotka się wtedy na jego pogrzebie.

Zobacz: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz przed śmiercią zdradził losy swojego bohatera

No właśnie... Czy z pewnością będzie to cała rodzina? Czy na przykrej ceremonii zjawi się także Małgosia Chodakowska (w tej roli Joanna Koroniewska)? Najmłodsza córka Lucjana i Barbary (Teresa Lipowska) zostawiła rodzinę i uciekła do USA, gdzie wpadła w sidła groźnej sekty. Producenci jednak nie uśmiercili tej bohaterki więc wszystko jest możliwe. Fani "M jak miłość" wielokrotnie wspominali o tym, że czekają na powrót Małgosi, ale czy to w ogóle możliwe? Joanna Koroniewska wiele razy dementowała plotki o tym, że niby wraca do pracy na plan kultowej produkcji TVP2. Czy w tych okolicznościach zrobi wyjątek i pojawi się na pogrzebie Lucjana? O tym niestety przekonamy się dopiero jesienią 2017...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: