SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska w ciąży wychodzi za mąż!

M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska w ciąży wychodzi za mąż!

15.08.2016, godz. 09:00
Małgorzata Pieńkowska
Małgorzata Pieńkowska foto:

Małgorzata Pieńkowska po 10 latach związku bierze ślub? Aktorka dementuje kłamliwe plotki i zapewnia, że przed ołtarz jeszcze się nie wybiera. Rola serialowej Marysi Rogowskiej z "M jak miłość" najwyraźniej nauczyła ją ostrożności w tej kwestii. Małgorzata Pieńkowska dobrze wie, czego chce, a ślub wcale nie jest jej do niczego potrzebny.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małgorzata Pieńkowska, która od 16 lat wciela się w rolę Marysi z "M jak miłość" bierze ślub? Nic podobnego! Aktorka ma już na koncie jedno małżeństwo i nie zamierza pchać się przed ołtarz.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

Mężem aktorki przez kilkanaście lat był Jacek Sobala - aktor i dziennikarz. Ich drogi jednak się rozeszły w 2005 roku. Małgorzata Pieńkowska podobnie jak jej ekranowa bohaterka z "M jak miłość" znalazła nowego partnera i to z nim żyje od 10 lat, ale to nie znaczy, że planuje ślub.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Przeszukanie w domu Marysi. Policja wtargnie, by znaleźć dowody na przestępczą działalność Roberta

- Stało się już tradycją, że co roku media wydają mnie za mąż (śmiech). Może jeszcze dowiem się z plotek, że mam ciążę bliźniaczą? Podsumuję to ironicznie słowami piosenki "Już mi niosą suknię z welonem" - śmiała się aktorka w wywiadzie dla magazynu "Pani domu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: