SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska przez rok ukrywała, że jest chora na raka

M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska przez rok ukrywała, że jest chora na raka

21.09.2015, godz. 13:30
M jak miłość odcinek 1156. Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1156. Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Małgorzata Pieńkowska, uwielbiana Marysia Rogowska z ''M jak miłość'' wygrała walkę z rakiem. Aktorka z ''M jak miłość'' jest w świetnej formie, czego dowodem jest jej udział w 4 edycji ''Tańca z gwiazdami''. Ale 12 lat temu diagnoza lekarzy brzmiała dla niej jak wyrok śmierci. Pieńkowska wspomina okres choroby i przyznaje, że długo ukrywała swój stan zdrowia przed prasą. Tylko koledzy i koleżanki z planu ''M jak miłość'' wiedzieli o tym, że jest chora na nowotwór piersi i to właśnie oni pomogli jej pokonać chorobę.

W 2003 roku Małgorzata Pieńkowska dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi. Gwiazda "M jak miłość" przeżywała trudne chwile, dzięki kolegom z planu serialu. Dziś wspomina, że długo ukrywała przed prasą swój stan zdrowia.

-Przez rok udało mi się to ukryć przed prasą. Myślę, że to absolutny rekord medialny. Tym bardziej, że na planie wszyscy wiedzieli, co się dzieje w moim życiu i zachowali absolutną dyskrecję. Kiedy w końcu ta informacja dotarła do mediów, byłam już na tyle silna, że sobie poradziłam - mówi Małgorzata Pieńkowska w wywiadzie dla magazynu ''Show''.

Zobacz: M jak miłość. Marysia uratuje Artura przed samobójstwem

Prosto z planu "M jak miłość" serialowa Marysia jeździła na naświetlania. Gdy wypadły jej włosy, głowę skrywała pod peruką. Wtedy Rogowska przeszła metamorfozę i zamieniła blond loki na krótką fryzurę z pasemkami. Znajomi z pracy nie dawali jej odczuć, że coś jest nie tak.

- Jestem wdzięczna kolegom z planu, że dali mi siłę. Polegało to przede wszystkim na tym, że nikt mnie nie oszczędzał. Taka postawa uratowała mi życie, chociaż moi bliscy martwili się, że nie powinnam tak intensywnie pracować - dodaje aktorka w rozmowie z dwutygodnikiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia i Artur znów razem. Małgorzata Pieńkowska zdradza kulisy M jak miłość

Dziś serialowa Marysia Rogowska jest w świetnej formie, a jej perypetie trzymają widzów w napięciu. Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''? Czy Maria da Arturowi (Robert Moskwa) kolejną szansę i wróci do byłego męża? A może jej związek z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj) okaże się strzałem w dziesiątkę?

Jedno jest pewne - obaj mężczyźni nie tak łatwo zrezygnują z Marysi, więc zapowiada się ostra walka o jej serce.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: