SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magdalena Zawadzka będzie babcią Moniki

M jak miłość. Magdalena Zawadzka będzie babcią Moniki

30.04.2016, godz. 03:00
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magdalena Zawadzka (72 l.) wraca na małe ekrany! Aktorka dołączyła właśnie do obsady serialu "M jak miłość". Jak dowiedział się "Super Express" gwiazda teatru i filmu od 1226 odcinka "M jak miłość" wcieli się w rolę babci Moniki Ochman (Anna Wendzikowska, 35 l.). Zawadzka świetnie sprawdzi się w nowej roli, gdyż w życiu prywatnym również jest babcią niespełna dwuletniej Helenki.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pani Magdalena Zawadzka dwa lata temu po raz pierwszy została babcią. Okazuje się, że nowa życiowa rola przyda jej się w życiu zawodowym. Aktorka dołączyła bowiem do serialu TVP 2 "M jak miłość" od 1226 odcinka, gdzie ma dorosłą już wnuczkę Monikę. Ale co najważniejsze, grana przez Zawadzką bohaterka dowie się, że została prababcią. Monika Ochman jest przecież mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Babcia Moniki na stałe mieszka w Kanadzie, a do Polski przyjedzie na kilka dni. Jak dowiedział się "Super Express", pani Magdalena szybko z serialu nie zniknie.

- To będzie stała rola - zapewnia nas osoba z produkcji serialu. Pierwszy odcinek z udziałem Magdaleny Zawadzkiej widzowie będą mogli zobaczyć w 1226 odcinku "M jak miłość" w poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: