SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Marcin w łóżku! Zmarła Kasia daje im błogosławieństwo

M jak miłość. Magda i Marcin w łóżku! Zmarła Kasia daje im błogosławieństwo

24.03.2016, godz. 20:51
Anna Mucha i Mikołaj Roznerski w łóżku
foto:

Anna Mucha zszokowała wszystkich fanów "M jak miłość" publikując na Instagramie zdjęcie w łóżku z Mikołajem Roznerskim! Od razu interneuci zaczęli snuć domysły, że Magda i Olek z "M jak miłość" będą mieli romans. Tym bardziej, że zdjęcie skomentowała też Agnieszka Sienkiewicz, która w "M jak miłość" grała ukochaną Marcina. Serialowa Kasia dała Madzi i Marcinowi swoje błogosławieństwo.

Czy to możliwe, by scenarzyści "M jak miłość" szykowali dla widzów kolejną małżeńską zdradę w rodzinie Chodakowskich i Magda wyląduje w łóżku z Marcinem, starszym bratem swojego męża Olka (Maurycy Popiel)?

Patrz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka, ale będą też mieli drugie dziecko? - WIDEOAnna Mucha zamieściła na Instagramie zdjęcie z planu, które wywołało prawdziwą burzę wśród internautów. Fani "M jak miłość" z niedowierzaniem patrzą na półnagich Magdę i Marcina. Zdjęcie skometowała także Agnieszka Sienkiewicz, która do niedawna w "M jak miłość" grała Kasię.

- "Bawcie sie dobrze :) macie moje błogosławieństwo :) Kasia" -napisała aktorka.

Jednak uważni obserwatorzy, którzy śledzą profil Anny Muchy na Instagramie od razu zauważyli, że zdjęcie nie jest z planu "M jak miłość", ale zza kulis spektaklu "Pikantni", w którym serialowi Magda i Marcin grają kochanków.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin będą razem


Widzowie mogą więc być spokojni - Marcin nie zniszczy małżeństwa Magdy i Olka i nie prześpi się ze swoją bratową. Młodych Chodakowkich wątek zdrady na razie nie będzie dotyczył. Madzia i Olek kochają się i właśnie zakładają razem rodzinę, więc nie ma mowy o żadnym skoku w bok.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "Kulisy serialu M jak miłość">>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: