SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Andrzej będą zakochani. Zduńscy będą w szoku!

M jak miłość. Magda i Andrzej będą zakochani. Zduńscy będą w szoku!

17.10.2016, godz. 10:30
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto: vod.tvp.pl

Romans w "M jak miłość"! W 1254 odcinku serialu "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zauważy na swoim przyjęciu, że pomiędzy Andrzejem (Krzysztof Wieczorek), a Magdą (Anna Mucha) zaczyna iskrzyć... Po przyjęciu na Deszczowej prawnik i jego nowa asystentka spędzą razem wieczór pod pretekstem wspólnej "pracy". Co wydarzy się w 1254 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej i Magda z "M jak miłość" czują do siebie miętę! Pierwszą osobą, która zauważy, że coś niepokojącego dzieje się pomiędzy tą dwójką, będzie Kinga. W 1254 odcinku serialu "M jak miłość" Zduńska zaprosi ich oboje do siebie do domu na swoją imprezę imieninową.

Zobacz: M jak miłość. Marek Mostowiak umiera. Na co choruje Marek?

W 1254 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie uważnie przyglądać się dziwacznemu zachowaniu Budzyńskiego. Mężczyzna jest coraz bardziej zafascynowany piękną Magdą, zresztą z wzajemnością! Jak podaje "Świat Seriali" Zduńska nie będzie mogła wytrzymać i zaniepokojona zwierzy się mężowi ze swoich obserwacji. Powie Piotrkowi (Marcin Mroczek), że jej zdaniem nic dobrego nie wyjdzie z tej relacji - w końcu i Magda, i Andrzej, są po ślubie z innymi osobami.

Andrzej w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi Chodakowską o pomoc przy przygotowaniu dokumentacji. Podczas tej czynności Budzyński zacznie zwierzać się jej ze swoich problemów małżeńskich z Martą (Dominika Ostałowska)! Magda po tym wyzananiu sama otworzy się przed swoim szefem i w ramach rewanżu opowie mu o Olku (Maurycy Popiel).

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza nie potrafi ukryć zazdrości

Czy relacja Magdy i Andrzeja rozwinie się w coś więcej, niż przyjźń przekonamy się już w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w poniedziałki i wtoreki o godzinie 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: