SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Andrzej będą nierozłączni!

M jak miłość. Magda i Andrzej będą nierozłączni!

25.10.2016, godz. 21:01
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1245, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

Romans potwierdzony! Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" przyjadą razem na imprezę do Zduńskich (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek). Pomiędzy sekretarką i szefem wytworzy się szczególna więź.

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Budzyński w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi Magdę, by przyszła w niedzielę do pracy uporządkować dokumenty, na co sekretarka z chęcią przystanie. Nie chce siedzieć sama w domu, jak wyjawiła Piotrkowi, smuci ją puste mieszkanie.

Zobacz: M jak miłość. Artur sąsiadem Izy i Marcina. Będzie się wtrącać i ich życie?

Kiedy Chodakowska skończy pracę, okaże się, że musi być wcześniej na imprezie u Zduńskich na którą została zaproszona, ponieważ zdolności kulinarne Piotrka, delikatnie mówiąc, są niższe, niż wyższe. W 1252 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzej zaproponuje pomoc swojej pracownicy - zawiezie ją do przyjaciół, a po drodze kupią składniki potrzebne do tortu Kingi. Najpierw Zduński zepsuje smakołyk, a później Budzyński - wkopie piłkę nożną w sam środek ciasta...

To nie przeszkodzi mu otwarcie okazywać zainteresowanie Magdą, co oczywiście nie umknie uwadze Kingi - zresztą Andrzej nawet nie będzie się starał ukryć faktu, że Chodakowska mu się podoba. Późnym wieczorem, kiedy Zduńscy zaczną usypiać sowje dzieci, Magda i Budzyński zostaną sami w altanie. Pochłonie ich rozmowa, a Kinga obserwując z daleka zachowanie obydwojga według Świata Seriali zwierzy się Piotrkowi w 1252 odcinku serialu "M jak miłość", że ma obawy, co do relacji ich przyjaciół - Niedobrze... Z tego mogą być tylko kłopoty - westchnie.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

Czy intuicja zawiedzie Kingę, czy faktycznie z relacji Magdy i Budzyńskiego nic dobrego nie wyniknie? W końcu Magda nadal tęskni za mężem, a Budzyński również jest nadal żonaty... Czyżby w życiu sekretarki szykował się rozwód? Jak rozwinie się relacja Chodakowskiej i Andrzeja zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: