SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Madzia dowie się o zdradzie Olka

M jak miłość. Madzia dowie się o zdradzie Olka

04.04.2017, godz. 21:08
M jak miłość odcinek 1291, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1291, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Zdrada Olka (Maurycy Popiel) wyjdzie na jaw! Nie ujdzie mu to płazem... W nowych odcinkach "M jak miłość" Madzia (Anna Mucha) dowie się o drugim życiu swojego męża. Czy romans Chodakowskiego na zawsze przekreśli ich małżeństwo? Co będzie dalej z Magdą i Olkiem w "M jak miłość"? Sprawdźcie!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek zdradził Magdę z Anetą, ale opamiętał się w ostatniej chwili. Po tym jak Aneta chciała osobiście poinformować Chodakowską o tym, że ma romans z jej mężem, lekarz wrócił do Polski. Interwencje podjął także Andrzej (Krystian Wieczorek), który ukrył przed Magdą list od kochanki Olka i rozmówił się ze zdrajcą osobiście.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1292: Marcin i Agnieszka znów razem?

Wydawałoby się, że sprawa ucichnie bez echa, ale z pewnością tak nie będzie. Wiadomo już, że Magda dowie się o romansie Olka. Od kogo? Być może od Andrzeja lub Marcina (Mikołaj Roznerski) - choć to mało prawdopodobne. Olek też raczej sam do niczego się nie przyzna. To raczej Aneta nie odpuści i zrobi wszystko, by po odrzuceniu przez Chodakowskiego i tak zniszczyć jego małżeństwo.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1298: Franek ukryje przed Natalką pocałunek z Justyną?

Madzia od dawna domyślała się, że mąż nie jest z nią szczery, ale informacja o jego romansie z pewnością będzie ciosem w jej osłabione serce. Jak zareaguje Magda na wieść i zdradzie i czy wybaczy Olkowi? A może to oznacza koniec ich małżeństwa? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: