SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek zeswata Magdę z Andrzejem

M jak miłość. Maciek zeswata Magdę z Andrzejem

29.12.2016, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1238, Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odcinek 1238, Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Po raz kolejny Olek (Maurycy Popiel) w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" doprowadzi Magdę (Anna Mucha) do płaczu. Maciek (Franciszek Przanowski) nie będzie mógł dłużej patrzeć na cierpienie matki. W 1272 odcinku serialu "M jak miłość" zadzwoni do jednej osoby, która zawsze poprawia Magdzie humor!

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olek ponownie zachowa się w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" bardzo nie w porządku w stosunku do Magdy. W sumie, to było do przewidzenia, ale Chodakowska uwierzyła w te wszystkie piękne słowa swojego męża, że się poprawi, wróci do niej i wspólnie w końcu stworzą rodzinę dla Maćka. Nic z tego!

Zobacz: M jak miłość. Olga nie ma ochoty na romans z Radkiem

W 1272 odcinku serialu "M jak miłość" już po wyjeździe za granicę Olek napisze Magdzie przez internet, że nie spędzą razem sylwestra. Nie dostanie wolnego, kontrakt pewnie ponownie się przedłuży... Chodakowska będzie bardzo zawiedziona i rozgoryczona zachowaniem męża, więc nie wytrzyma i się popłacze. Maciek od razu zauważy, że to przez jego ojca i postanowi w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" działać! Zadzwoni do jedynej osoby, która zdaje się poprawiać humor jego mamie - do Andrzeja (Krystian Wieczorek). Chłopiec zaprosi go na swój mecz koszykówki i w efekcie w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" Budzyński, Magda i Maciek spędzą popołudnie jak prawdziwa rodzina!

Magda skontaktuje się po tym wszystkim z Olkiem w 1272 odcinku "M jak miłość". Po kilku ważnych przemyśleniach zada mu pytanie, czy aby na pewno chce nadal być rodziną z nią i Maćkiem!

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

W Chodakowskiej pomimo wszystko jest nadal wiele sprzeczności. W 1272 odcinku serialu "M jak miłość" Monika (Anna Wendzikowska) odkryje, że szefa i Magdę łączy jakaś zażyłość. Spytana o relacje pomiędzy nimi zaprzeczy, aby pomiędzy nią, a Andrzejem było coś więcej... Kiedy zda sobie sprawę z uczuć do szefa?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: