SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan Mostowiak będzie żył do października

M jak miłość. Lucjan Mostowiak będzie żył do października

23.04.2017, godz. 18:49
M jak miłość odcinek 1126 Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1126 Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto:

Śmierć Witolda Pyrkosza to cios w serce fanów aktora. Przykra informacja obiegła świat 22 kwietnia 2017, ale już teraz wiadomo, że producenci serialu "M jak miłość" dadzą Lucjanowi jeszcze kilka miesięcy życia! Senior rodu Mostowiaków umrze w październiku 2017 i waśnie wtedy cała rodzina spotka się na pogrzebie seniora. Jak będzie wyglądało "M jak miłość" bez Lucjana Mostowiaka?

"M jak miłość" bez Lucjana Mostowiaka

Witold Pyrkosz od 17 lat wcielał się w rolę Lucjana Mostowiaka, za którą pokochali go fani "M jak miłość". Dziś aktor odszedł, ale jego postać jeszcze będzie żyła! Producenci serialu "M jak miłość" uśmiercą seniora dopiero po wakacjach 2017. Wiadomo już, że Lucjan Mostowiak umrze w październiku. Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski), Maria (Małgorzata Pieńkowska), Marta (Dominika Ostałowska) i reszta rodziny Mostowiaków pogrąży się w żałobie po śmierci Lucjana.

"Był z nami od samego początku... od 17 lat. Wspierał swoim talentem, przyjaźnią, tym, że po prostu był. Na zawsze pozostanie w naszych sercach, a na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać Go aż do października" - czytamy na Facebooku serialu "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz przed śmiercią zdradził losy swojego bohatera

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: