SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan Mostowiak umiera na serce

M jak miłość. Lucjan Mostowiak umiera na serce

23.10.2016, godz. 12:30
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Lucjan (Witold Pyrkosz) ma probelmy z sercem! W 1248 odcinku serialu "M jak miłość" dostanie skierowanie na EKG od Artura (Robert Moskwa). Mostowiak odczuwa silny ból w klatc piersiowej, jednak ignoruje zalecenia Barbary (Teresa Lipowska), która panicznie boi sie o życie męża. Co się wydarzy w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Lucjan Mostowiak szykuje się na śmierć?

"M jak miłość" odcinek 1248 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1248 odcinku serialu "M jak miłość" Lucjan będzie zniesmaczony swoją rodziną, natrząsającą się nad jego stanem zdrowia. Prychnie, powie, że jest zdrów jak ryba, ale to nie przekona Artura.

Zobacz: M jak miłość. Joasia wróci do Tomka. Nie skusi się na romans z Jackiem

Zresztą, Artur stwierdzi, że to Lucka właśnie powinien przebadac jako pierwszego. W odpowiedzi usłyszy, że może by tak w ogóle go nie badał, bo jemu nic nie jest i odbije piłeczkę w stronę Barbary, mówiąc, że jego ukochana żona ostatnio źle sypia.
- A skąd ty o tym wiesz? - w 1248 odcinku serialu "M jak miłość" podstępnie zapyta męża w odpowiedzi - Nieprawda. Bardzo dobrze ostatnio śpię (...) a Lucek wczoraj się skarżył, że go serce boli.

Seniorowi opadnie szczęka przez "brak lojalności" Barbary. Artur wypisze EKG ojcu. Po ostatnim stresie, który przeżył Lucjan, lepiej przeprowadzić badania. Po śmierci Kisiela (Jerzy Próchnicki) zaczął zdawać sobie sprawę z tego, że jemu również nie pozostało zbyt wiele czasu. Odejście przyjaciela wstrząsnęło nim emocjonalnie, a stres również może być czynnikiem działającym negatywnie na serce.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Szomańska o rodzinnej tragedii

Pogorszenie się stanu zdrowia dla osoby w wieku Lucjana nie jest niczym dziwnym, jednakże skłaniającym do obaw. Jeżeli Lucka dotknie zawał, lekarze mogą go nie odratować. Czy wszystko będzie dobrze z sercem Mostowiaka przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: