SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Leśnik z Grabiny został ojcem

M jak miłość. Leśnik z Grabiny został ojcem

24.03.2017, godz. 16:00
M jak miłość, leśnik Majewski (Dominik Bąk), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka), Tresa (Jowita Budnik)
M jak miłość, leśnik Majewski (Dominik Bąk), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Justyna (Olga Kalicka), Tresa (Jowita Budnik) foto: © MTL Maxfilm

Kolejna gwiazda pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Tym razem młody aktor z "M jak miłość" Dominik Bąk, został tatą. Serialowy leśnik Majewski z Grabiny pochwalił się w sieci uroczym zdjęciem. Zobaczcie!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Dominik Bąk jakiś czas temu pojawił się w "M jak miłość" i miał pomóc Frankowi (Piotr Nerlewski) w walce z kłusownikami. Mężczyzna polubił także Natalkę (Marcjanna Lelek) i Justynę (Olga Kalicka), która pewnie prędzej czy później rzucziła na niego swój czar.

Zobacz: M jak miłość. Tajemnicze spotkanie Darka i Franka

Tymczasem w prywatnym życiu, leśnik Majewski został tatą! 21 marca aktor opublikował urocze zdjęcie, a w komentarzach posypała się lawina gratulacji. My oczywiście też życzymy świeżo upieczonemu tacie wielu przespanych nocy i cieszymy się jego szczęściem!

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: