SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Leśniczy Franek zniknie z M jak miłość po wakacjach 2016?

M jak miłość. Leśniczy Franek zniknie z M jak miłość po wakacjach 2016?

15.06.2016, godz. 10:15
M jak miłość odc. 1201. Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1201. Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Piotr Nerlewski zaczął pracę na deskach teatru. Czy to znaczy, że młody aktor zniknie z "M jak miłość"? Co będzie z Frankiem Zarzyckim w "M jak miłość" po wakacjach 2016? Serialowy leśniczy uspokaja fanów i wyjaśnia, że jego postać nie zniknie. Dalsze losy Franka i pozostałych mieszkańców Grabiny będziemy mogli śledzić od poniedziałku, 29.08.2016.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Franek Zarzycki rok temu pojawił się w "M jak miłość" i już skradł serca widzów. Leśniczy z Grabiny i nowy partner Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek) jest lubiany. Pojawiły się jedna plotki, że aktor wkrótce zniknie z serialu w TVP2. Czy to prawda?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostanie policjantką i zaprowadzi porządek w Grabinie

Piotr Nerlewski poinformował ostatnio na swoim oficjalnym profilu, że zaczyna cudowną przygodę na deskach wrocławskiego teatru. To może utrudnić mu pracę na planie "M jak miłość" pod Warszawą...

"Już od 8 marca spełnia się moje marzenie, a mianowicie praca w Teatrze Polskim we Wrocławiu z Mistrzem Krystianem Lupą z czego ogromnie się cieszę!" - czytamy na profilu aktora.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

Powyższy wpis zaniepokoił fanów leśniczego Franka. Na szczęście aktor zdementował plotki i zapewnił, że jego bohater nie zniknie w "M jak miłość".

"Słuchajcie, żyje, mam się dobrze, właśnie teraz na próbie w teatrze. W serialu także dalej będzie można mnie zobaczyć, nigdzie się nie wybieram wbrew różnym pogłoskom" - skomentował serialowy Zarzycki.

A co wydarzy się w jego życiu w "M jak miłość" po wakacjach 2016? Franek bardzo kocha Natalkę, ale w jego życiu ważną rolę znów zacznie odgrywać Justyna (Olga Kalicka), która najwyraźniej chce odzyskać byłego narzeczonego! Natalka będzie musiała walczyć o leśniczego!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: