SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Leśniczy Franek ma dziewczynę! Piotr Nerlewski prywatnie jest zajęty

M jak miłość. Leśniczy Franek ma dziewczynę! Piotr Nerlewski prywatnie jest zajęty

23.11.2015, godz. 19:15
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Piotr Nerlewski jako leśniczy Franek Zarzycki w "M jak miłość" rozkochał w sobie dwie siostry Mostowiak - Natalkę (Marcjanna Lelek) i Ulę (Iga Krefft). A czy serce Piotra Nerlewskiego jest zajęte? Czy Franek z "M jak miłość" ma dziewczynę w życiu prywatnym? Ta wiadomość na pewno zasmusi wszystkie fanki leśnika z Grabiny - Piotr Nerlewski jest zajęty.

Piotr Nerlewski do obsady "M jak miłość" dołączył zaledwie kilka miesięcy temu, a już stał się ulubieńcem damskiej części widowni.

Wątek miłosnych perypetii Franka i Mostowiaczek to obecnie jeden z najbardziej gorących w "M jak miłość". I choć od samego początku wiadomo, że Franek woli Natalkę od Uli, to scenarzyści serialu tak umiejętnie budują napięcie w tym trójkącie, że nie wiadomo jak to wszystko się zakończy.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

Ostatnio Piotr Nerlewski i Marcjanna Lelek byli gośćmi w programie "Pytanie na śniadanie" i zdradzili, że ich bohaterowie odnajdą w końcu szczęście. Przy okazji młodzi aktorzy z "M jak miłość" opowiedzieli trochę o współpracy na planie i łączących ich relacjach. Okazuje się, że serialowi Natalka i Franek prywatnie bardzo się lubią.

- Fajnie jest jak na planie spotyka się osobę, z którą można pożartować i nie tylko przegadywać teksty. A w trakcie przerw po prostu można pogadać o różnych rzeczach. Marcjanna ma dużo energii w sobie - komplementował przyjaciółkę Piotr Nerlewski.

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi. Agnieszka Sienkiewicz znów w M jak miłość?

Przy okazji padło pytanie czy w życiu prywatnym Piotr Nerlewski też jest zakochany. Aktor nie chciał opowiadać szczegółów, ale przyznał, że spotyka się z pewną aktorką. Franek z "M jak miłość" ma dziewczynę, z którą ostatnio nie ma nawet czasu spotykać się tak często jakby chciał. Marcjanna Lelek również ma chłopaka.

Co najważniejsze partnerzy Natalki i Franka z "M jak miłość" nie są zazdrośni o to co między nimi dzieje się w serialu. Doskonale wiedzą, że to tylko praca.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: