SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lenka umiera! Kinga histeryzuje na szpitalnym korytarzu

M jak miłość. Lenka umiera! Kinga histeryzuje na szpitalnym korytarzu

16.12.2015, godz. 18:49
M jak miłość odc. 1197. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1197. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Magda (Anna Mucha) foto: materiał prasowy

Kolejny dramat w "M jak miłość"! W najbliższych odcinkach nieszczęście spadnie na rodzinę Kingi (Katarzyna Cichopek, 33 l.) i Piotra (Marcin Mroczek, 33 l.) Zduńskich. Ich córka Lenka (Marysia Głowacka) trafi do szpitala i będzie walczyła o życie.

Tym razem w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się serialowa córka Kasi Cichopek. Aktorka ze względu na obowiązujące umowy nie zdradziła dokładnie fabuły najbliższych odcinków, ale skutecznie podgrzała atmosferę wokół wydarzenia.

Patrz: M jak miłość. Magda umrze na oczach Olka? Serce Magdy przestanie bić!

- Teraz te dramaty, które gramy, to będzie coś niesamowitego! Ja płakałam, jak czytałam scenariusz w domu. Przełożyliśmy to już na wizję. Dzieci są w to wmieszane i tu wielki ukłon dla nich, bo są niesamowite. A przecież dzieci trudno jest wyreżyserować, one są bardzo naturalne na planie. Ta moja Lenka zagrała tak, że jestem z niej superdumna - powiedziała serialowa Kinga Zduńska w "Pytaniu na śniadanie".

Przeczytaj: M jak miłość. Marta ma kochanka? Po powrocie z Kolumbii wyprowadzi się od Andrzeja

Na internetowym profilu Rafała Mroczka (33 l.) na Facebooku znalazło się zdjęcie z planu, na którym pogrążona w rozpaczy Kinga jest pocieszana przez swoją przyjaciółkę Magdę (Anna Mucha, 35 l.). O tym, czy mała Lenka przeżyje, dowiemy się wkrótce.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: