SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek i Asia wezmą ślub?

M jak miłość. Tomek i Asia wezmą ślub?

20.12.2015, godz. 18:45
M jak miłość odc. 1211. Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1211. Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co dalej w "M jak miłość" ze związkiem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? W nowych odcinkach "M jak miłość" w styczniu 2016 Tomek dowie się, że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Czy odejdzie od Joasi do Agnieszki? Nic z tych rzeczy. W "Kulisach serialu M jak miłość" widać sceny z Tomkiem, który trzyma w ręku pierścionek zaręczynowy. Czyżby oświadczył się Joasi?

Wkrótce w "M jak miłość" Tomek dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży i to on, a nie Robert (Marek Szkoda) jest ojcem jej dziecka. Jak ta wiedza wpłynie na związek Chodakowskiego z Joanną? Czy dla dobra swojego dziecka odejdzie od Joasi i będzie z Agnieszką?

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w ciąży tak jak Agnieszka! Tomek będzie podwójnym ojcem

Barbara Kurdej-Szatan w nowych "Kulisach serialu M jak miłość" ujawniła, że jej bohaterkę czekają trudne chwile. Tomek stanie bowiem przed poważnym dylematem co dalej robić ze swoim życiem, z którą z kobiet być.

- Asia jest w tej chwili z Tomkiem. Zaczyna trochę wariować. Wyczuwa, że coś tu nie gra. Boi się, bardzo walczy sama ze sobą. Z tym co wyczuwa, a z tym  co chciałby wierzyć. I to nie jest łatwe - powiedziała aktorka z "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Marcin znajdzie mamę dla Szymka. Nowa Kasia znakiem z nieba zmarłej Kasi

Strach Joasi przed tym, że Agnieszka odbierze jej ukochanego, że Tomek odejdzie sprawi, że kobieta będzie u kresu wytrzymałości psychicznej. Sytuacji nie poprawi też Chodakowski, który będzie rozerwany między miłością do Joasi, a uczuciem do Agnieszki i ich dziecka.

W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie mogą zobaczyć sceny, w których Tomek trzyma w dłoniach pierścionek zaręczynowy. Ale są także walizki, a ujęcia z planu wskazują na to, że w jego związku z Joasią nie będzie układać się najlepiej.

O tym co zrobi Tomek kiedy dowie się o ciąży Agnieszki i czy zostanie z Joasią widzowie przekonają się w nowych odcinkach "M jak miłość" w styczniu 2016 roku. Jedno jest pewne - Chodakowski kocha obie kobiety i będzie musiał wybrać jedną  z nich.

Andrzej Młynarczyk już jakiś czas temu powiedział o tym w programie "Pytanie na śniadanie".

- Tomek kocha Joasię, no ale jest ta Agnieszka, która cały czas się kręci i nie wie, czego chce. Pytam się scenarzystów co ja mam grać. Oni mi mówią - kochasz jedną i drugą. W końcu Tomek dowie się o ciąży Agnieszki. Będzie lepszy numer - przyjedzie do domu wieczorem i dostaje drugą informację od Joasi, że ona też jest w ciąży... Joanna będzie szczęśliwa i Tomek też, ale nie będzie wiedział co zrobić - ujawnił Andrzej Młynarczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: