SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, kulisy serialu: Teresa znów w życiu Pawła. Spotkanie po latach.

M jak miłość, kulisy serialu: Teresa znów w życiu Pawła. Spotkanie po latach.

25.04.2017, godz. 12:00
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Teresa (Joanna Sydor)
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Teresa (Joanna Sydor) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Już niedługo do serialu "M jak miłość" powróci Joanna Sydor! Aktorka już kiedyś pojawiła się w życiu Pawła (Rafał Mroczek) w roli Teresy, która wywarła niegdyś ogromny wpływ na serce Zduńskiego. W "Kulisach serialu M jak miłość" artyści odgrywający spotkanie bohaterów po latach, zdradzają szczegóły przyszłych wątków serialu "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "Kulisach serialu M jak miłość" wreszcie pojawiła się namacalna informacja - Joanna Sydor powraca do serialu "M jak miłość"! Aktorka grająca Teresę opowiedziała o trudach powrotu na plan zdjęciowy. Już pierwszego dnia trafiła na mróz i oblewanie jej postaci wodą... Całe szczęście przynajmniej ponowne granie u boku Rafała Mroczka nie sprawiło już jej takiej trudności.

Zobacz: M jak miłość. Małgosia przyjedzie na pogrzeb Lucjana?

Powracając do fabuły serialu "M jak miłość", kiedy już w nadchodzących odcinkach Paweł ujrzy Teresę na przystanku autobusowym, oniemieje na moment. Z późniejszych scen wynika, że wybiorą się razem na kawę.


- Na pewno wątku Pawła i Teresy nie da się zapomnieć - stwierdził Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość" - To nie był łatwy wątek, to były bardzo emocjonalne sceny i dla takiego młodego chłopaka jak Paweł, przeżywanie tych wszystkich rozterek miłosnych, rozczarowań i zwrotów akcji nie było łatwe, ale było interesujące. Mam nadzieję, że teraz Teresa wróci z nowym bagażem doświadczeń i będziemy mieli co grać.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa piosenka z serialu "M jak miłość" - PRZESŁUCHAJ

Z wypowiedzi aktora wnioskujemy więc, że drogi Teresy i Pawła w serialu "M jak miłość" się zbiegną. Na jak długo oraz co z tego wyniknie, przekonamy się dopiero za jakiś czas. Czy zgodnie z powiedzeniem "stara miłość nie rdzewieje", Ala (Olga Frycz) powinna obawiać powrotu postaci Teresy do życia Zduńskiego w serialu "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: