SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka straci Hanię? Darek i jego matka zabiorą jej córkę

M jak miłość. Natalka straci Hanię? Darek i jego matka zabiorą jej córkę

25.01.2016, godz. 21:48
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

DarekMaj  (Marcel Sabat) z "M jak miłość" znów pojawił się w życiu Natalki (Marcjanna Lelek), ale nie ma czystych intencji. Już od 1194 odcinka "M jak miłość" razem ze swoją zaborczą matką Katarzyną (Grażyna Strachota) knuje jak odebrać Mostowiakom Hanię (Maja Marczak). Natalka nabierze się na kłamstwa biologicznego ojca swojej córki, ale potem poważnie tego pożałuje! Czy Natalia straci dziecko?

W ''M jak miłość'' Darek po wypadku już nigdy nie będzie mógł mieć dzieci, więc postanawia zawalczyć o Hanię. Jedyną córkę, którą ma, i którą nigdy się nie interesował. Mało tego! Matka Darka nawet zapłaciła Mostowiakom, żeby o nim zapomnieli i wychowali to dziecko bez jego pomocy.

Zobacz: M jak miłość. Franek ostrzega Natalkę przed Darkiem

W 1194 odcinku ''M jak miłość'' sytuacja się zmieniła. Darek wraca do Grabiny żeby odzyskać Natalkę i Hanię. Zależy mu głównie na córce, ale dobrze wie, że najpierw musi odegrać przed byłą dziewczyną sceny, które pozwolą mu się do niej zbliżyć.

Właśnie dlatego Darek mówi jej o swojej ''poważnej, śmiertelnej chorobie'', a Natalka we wszystko naiwnie wierzy. Nie wie jeszcze, że Maj z matką chcą odebrać jej córkę i nie ma to nic wspólnego z cudowną przemianą jej eks.

- Natalka jest na tyle dobrym człowiekiem, że na pewno dałaby drugą szansę. Trudno jej sobie wyobrazić, że ludzie mogą mieć takie złe intencje - powiedziała Marcjanna Lelek w ostatnich ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka straci dziecko. Darek zabierze jej córkę Hanię?

Dziewczyna szybko pożałuje, że nie posłuchała Franka (Piotr Nerlewski), który od początku ostrzegał ją przed Darkiem. Jego intencje przerastają najgorsze koszmary całej rodziny Mostowiaków. 

- Wygląda na to, że Darek i jego matka są zdeterminowani, żeby odzyskać Hanię i odebrać ją rodzinie Mostowiaków - zdradził Kacper Kuszewski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: