SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, kulisy serialu: Magda wycofa pozew rozwodowy?

M jak miłość, kulisy serialu: Magda wycofa pozew rozwodowy?

05.05.2017, godz. 12:40
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "Kulisach serialu M jak miłość" serialowa Magda (Anna Mucha), wraz z pozostałymi aktorami z serialu "M jak miłość", zdradzają, co dalej z małżeństwem Chodakowskich! Okazuje się, że zdradzona małżonka Olka (Maurycy Popiel) w pierwszym odruchu złożyła papiery rozwodowe. Czy istnieje szansa, że Magda w serialu "M jak miłość" wycofa pismo?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W "Kulisach serialu M jak miłość" pojawił się wątek Magdy i Olka. Anna Mucha opowiedziała, jak wygląda sytuacja ze strony jej bohaterki. Nie zabrakło również wypowiedzi serialowego Chodakowskiego, czyli Murycego Popiela. Przypominamy, że kiedy Magda w serialu "M jak miłość" dowie się o zdradzie, nie będzie chciała nawet patrzeć na swojego małżonka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Justyna wyprowadzi się do Warszawy

- Magda dowiaduje się o zdradzie i pod znakiem zapytania staje jej dalszy związek z Olkiem. (...) - Anna Mucha wprowadziła widzów w wątek - Magda w swoim pierwszym odruchu postanowiła złożyć papiery rozwodowe i zdecydowanie zamknąć temat małżeństwa, natomiast widzę, że to nie jest takie łatwe ani takie oczywiste.

Magda może za jakiś czas ochłonąć i spojrzeć na całą sytuacje z nieco szerszej perspektywy. Zresztą, Maurycy Popiel powiedział o Olku:

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej rozstają się w przyjacielskiej atmosferze

- To, czy Olek wierzy w to, że da się jakoś naprawić jakoś tą sytuację, to chyba nie ma większego znaczenia: czy wierzy, czy nie wierzy. I tak zrobi wszystko, żeby spróbować.

Czy w takiej sytuacji jest szansa na to, aby jednak do rozwodu nie doszło? Serialowa Kinga (Katarzyna Cichopek) zadała w "Kulisach serialu M jak miłość" pytanie, które daje do myślenia - czy aby na pewno intencje Olka są czyste? W scenach ukazanych w "Kulisach..." dowiadujemy się, że faktycznie nie do końca Chodakowski zerwie kontakt z Anetą (Ilona Lewandowska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: