SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krzysztof odbierze Markowi syna?

M jak miłość. Krzysztof odbierze Markowi syna?

31.08.2016, godz. 13:17
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co knuje Krzysztof Szefler (Karol Pocheć) z "M jak miłość" i czy po latach wrócił do życia Ewy (Dominika Kluźniak) tylko po to, by poznać swojego syna Antka (Jakub Jankiewicz)? Jak bardzo były mąż Ewy namiesza w życiu Mostowiaków? Niestety Marek (Kacper Kuszewski) będzie miał złe przeczucia. Przekonany, że Krzysztof chce mu odebrać syna zda sobie sprawę, że jego pozycja jako ojczyma jest zagrożona.

Powrót Krzysztofa Szeflera wywróci do góry nogami życie Mostowiaków z "M jak miłość"! Zwłaszcza Antka, który po ponad dziesięciu latach pozna swojego prawdziwego tatę. Ale także Ewy i Marka, bo oboje będą musieli się zmierzyć z obecnością Krzysztofa w ich rodzinie.

Patrz: M jak miłość. Ewa zbliży się do byłego męża, Krzysztofa. Marek oszaleje z zazdrości


Ewa wróci wspomieniami do chwil spędzonych z byłym mężem, czym wzbudzi zazdrość obecnego ukochanego. Będzie jej strasznie trudno, bo z jednej strony będzie starała się być lojalna wobec Marka, ale myśląć o swoim synu zgodzi się na spotkania z Krzysztofem. - Ewa nie chce nikogo skrzywdzić, ale w tej sytuacji nie ma idealnego rozwiązania. To każdego musi dotknąć, zaboleć... - powiedziała Dominika Kluźniak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Magda porzucona przez męża! Olek zostawi Magdę z synem i wyjedzie z Polski

Inaczej na tę sprawę spojrzy Marek, który jest bardzo nieufny wobec Krzysztofa. Ma jednak prawo mieć wątpliwości jeśli ojciec Antka zjawia się po tylu latach, nagle jest troskliwy, chce dawać prezenty, spotykać się z synem, dawać pieniądze.- To, że Marek jest zazdrosny wszyscy wiemy. Przez te lata spędzone z Ewą jej syn zaczął być synem Marka. Kiedy nagle z mroków przeszłości pojawia się ojciec, jego pozycja ojczyma jest postawiona pod znakiem zapytania. Wiadomo, że jeżeli rodzina posklejała się od nowa po wcześniejszych rozstaniach, zaburzeniach, wszystko jest dobrze i nagle pojawia się gdzieś ten głos przeszłości, no to grozi, że to się wszystko rozsypie... - powiedział Kacper Kuszewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: