SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, kulisy serialu: Olek obwinia Magdę o swój romans

M jak miłość, kulisy serialu: Olek obwinia Magdę o swój romans

08.05.2017, godz. 19:06
M jak miłość odcinek 1263, Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1263, Olek (Maurycy Popiel) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W "Kulisach serialu M jak miłość" Maurycy Popiel, czyli serialowy Olek, zdradził, że Chodakowski obwini Magdę (Anna Mucha) o to, że ją zdradził! Aktor z seriaku "M jak miłość" wytłumaczył tok myślenia Chodakowskiego. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

 

W "Kulisach serialu M jak miłość" Maurycy Popiel odniósł się do zdrady na Magdzie! Co takiego Olek tak naprawdę myśli podczas tej całej sytuacji? Czy czuje się choć odrobinę winny?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1301: Kochanka Olka zabije Madzię?

 

- Każdego romansu się żałuje, zawsze jest to gdzieś plama na sumieniu, każdy ma świadomość że postępuje źle, nawet jeżeli ma do tego bardzo luźny bądź lekceważący stosunek - odpowiada aktor z serialu "M jak miłość". Pomimo tego, dodaje: - Przez głowę Olka przemykają takie myśli, że to przez Anetę, która jest tak strasznie emocjonalna; przez Magdę, że ona nie potrafi tego zrozumieć, a w ogóle to przez Magdę, bo ona naciskała z adopcją dziecka. Wszystkie te myśli bardzo szybcko przegrywają w konfrontacji z jegi chłodnym umysłem. Wie, że to on jest jedynym winnym (...)

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1300: Dziecko Lewińskiej i Marcina jest chore?

 

To szokujące wyznanie może tłumaczyć rozterki wewnętrzne bohatera z serialu "M jak miłość". Już niedługo Magda dowie się o wszystkim i nie będzie chciała nawet porozmawiać ze swoim mężem. Czy ich małżeństwo da się jeszcze uratować?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Ććc

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: