SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Książka Marysi "Z pamiętnika Marii R." w sprzedaży! Barbara i Lucjan dumni z córki pisarki

M jak miłość. Książka Marysi "Z pamiętnika Marii R." w sprzedaży! Barbara i Lucjan dumni z córki pisarki

17.05.2016, godz. 21:04
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Książka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" trafia do sprzedaży. W 1225 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska ) i Lucjan (Witold Pyrkosz) pękają z dumy z córki, która została pisarką i robi prawdziwą karierę w świecie literatury! Choć "Pamiętnik Marii R.", bo taki tytuł ma książka Marysi, jest na rynku przez chwilę, rozchodzi się jak świeże bułeczki! Czy Marysia zostanie cenioną pisarką, a pierwsza książka okaże się hitem tak jak jej internetowy blog?

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1225 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie dowiedzą się, że książka ich córki jest już do kupienia. Pamiętnik ledwo ukazał się w sklepach, a już jest hitem!

Zobacz: M jak miłość. Marysia kocha Artura, ale nie zostawi Bilskiego

-Książka Marysi już w księgarniach? - zdziwi się Barbara, gdy Lucjan zawoła ją do komputera.
-Tak. Autor: Maria Rogowska - powie dumnie Lucek i pokaże żonie okładkę książki w internecie.

"Maria Rogowska szturmem zdobyła serca czytelniczek. Odważnie pisze o sobie i swoim życiu. Matka trójki dzieci. Zdradza,a porzucona, żona i namiętna kochanka" - przeczyta recenzję Lucjan, gdy do domu wejdzie Marysia z Martą.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pisarką. Książka Marysi odsłania kulisy jej życia miłosnego

Rodzice i siostra będą dumni z Marysi. "Z pamiętnika Marii R." to dokładnie opisane sercowe rozterki Rogowskiej. Jak się domyślacie główne role odgrywa w nich Robert (Zbigniew Stryj) i Artur (Robert Moskwa), którzy od miesięcy o nią rywalizują.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: