SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krzysztof Szefler za plecami Mostowiaków zabierze Antka w góry

M jak miłość. Krzysztof Szefler za plecami Mostowiaków zabierze Antka w góry

12.09.2016, godz. 15:45
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Krzysztof (Karol Pocheć) z "M jak miłość" porwie Antka (Jakub Jankiewicz)? W nowych odcinkach "M jak miłość" Szefler zerwie umowę, którą zawarł z Mostowiakami i bez ich wiedzy zabierze syna na wakacje. Co na to Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski)? Krzysztof doprowadzi ich do szału i skomplikuje ich spokojne życie w Grabinie.

"M jak miłość" nowe odcinki w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20.40 w TVP2

Krzysztof Szefler wprowadzi wiele zamieszania w pozornie spokojne życie Mostowiaków. Pojawienie się biologicznego ojca Antka rozwścieczy Marka, którego zdanie przestanie się liczyć.

Zobacz: M jak miłość. Antek nie będzie chciał znać ojca! Krzysztof Szefler okłamie syna

W nowych odcinkach "M jak miłość" Ewa i Marek ostatecznie zgodzą się na to, by Antek poznał swojego ojca. Choć ich pierwsze spotkanie nie będzie należało do wzruszających, bo Szefler okłamie syna, że jest tylko kolegą jego mamy, to potem ich relacje będą poprawne.

Karol Pocheć zdradził, że jego bohater nie przypadnie do gustu ani widzom, ani Mostowiakom. Głównie dlatego, że zacznie się rządzić i organizować Antkowi czas bez porozumienia z byłą żoną i Markiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek opuści Magdę i ich syna Maćka

- Krzysztof wprowadzi zamieszanie; trudno powiedzieć, jakie ma zamiary. Trzeba byłoby zapytać scenarzystów, jak zamierzają poprowadzić ten wątek. Sam jestem ciekaw, co się wydarzy. Na razie wiadomo, że mój bohater po wielu latach postanowił spotkać się z synem. Zaproponuje mu nawet wspólny wyjazd w góry, nie konsultując tego z Ewą i Markiem. Złamie w ten sposób umowę, jaką zawrze z Mostowiakami, że jego kontakty z Antosiem będą ustalać wspólnie. Nie ma co się dziwić, że mój bohater nie będzie lubiany. Podobne odczucia mogą mieć widzowie, takiemu człowiekowi trudno zaufać - wyjaśnił serialowy Krzysztof w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: