SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską w podróży poślubnej na greckiej wyspie

M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską w podróży poślubnej na greckiej wyspie

03.09.2016, godz. 18:00
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Krystian Wieczorek (41 l.) i Maria Szafirska (24 l.) poznali się na planie "M jak miłość" ponad roku temu, a ich ślub odbył się na początku lipca w małym kościółki na Podlasiu. Od chwili gdy serialowy Andrzej Budzyński z "M jak miłość" został mężem chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o miłości do swojej żony. Teraz pochwalił się gdzie był z Marią Szafirską w podróży poślubnej i wyznał jak to się stało, że stracił głowę dla sporo młodszej aktorki.

Uczucie Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej narodziło się gdy latem 2015 roku spotkali się na planie "M jak miłość". Scenarzyści seriali postawili na drodze Andrzeja Budzyńskiego piękną malarkę, nauczycielkę rysunku Paulinę Lipską, którą zagrała właśnie początkująca aktorka. Andrzej stracił głowę dla Pauliny, ale nie tylko on.

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek nie zaprosił Dominiki Ostałowskiej na swój ślub z Marią Szafirską

Także Krystian Wieczorek czuł, że Maria Szafirska jest dla niego ideałem kobiety, tą wymarzoną, na którą czekał całe życie. W programie "Pytanie na śniadanie" aktor nie ukrywał, że ta miłość spadła na niego nagle, ale totalnie nim zawładnęła. - Jak poznałem Marysię to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa...

To wyznanie Wieczorka jest dość niespodziewane, bo aż do chwili ślubu nie mówił publiczne o swojej znajomości z koleżanką z planu "M jak miłość". W ogóle rzadko udzielał wywiadów. Teraz opowiedział nawet o podróży poślubnej. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wyjechali na jedną z greckich wysp.

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek o ślubie z Marią Szafirską. Jego żona jest w ciąży?

- Był to tydzień na Kefalonii, to jest jedna z takich wysp z Grecji, która jest jeszcze nieodkryta. Wspaniałe miejsce nietknięte masową turystyką. Taka troszkę podróż poślubna, ale my się śmiejemy, że teraz każda będzie poślubna. To nie był miesiąc miodowy, bo na miesiąc mnie nie stać, żeby tak rzucić wszystko - powiedział Wieczorek.

Zaraz po powrocie z Grecji Maria Szafirska wyprawiła mężowi przyjęcie urodzinowe. Krystian Wieczorek 5 sierpnia obchodził 41. urodziny. - Było niespodziankowo bardzo, że ja się nic nie skapnąłem, że przyjdą goście, że będzie impreza. Moja żona tak to wszystko wykombinowała, że nic się nie zorientowałem, a jestem raczej przebiegły i widzę, że coś kombinuje zazwyczaj - przyznał zachwycony Wieczorek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: