SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek padł ofiarą oszusta i stracił duże pieniądze

M jak miłość. Krystian Wieczorek padł ofiarą oszusta i stracił duże pieniądze

06.06.2016, godz. 14:30
Krystian Wieczorek, Joanna Osyda
Krystian Wieczorek, Joanna Osyda na otwarciu sklepu aktora "Garaaż - smary, opary oraz częsci zamienne" w Łodzi foto: EAST NEWS

Krystian Wieczorek, czyli Andrzej Budzyński z "M jak miłość", od roku jest właścicielem sklepu w Łodzi. Razem ze swoim ojcem Januszem prowadzi wyjątkowy sklep-galerię "Garaaż - smary, opary oraz częsci zamienne". I choć interes kwitnie, to aktor z "M jak miłość" ma za sobą ciężkie przeżycia z oszustem, który próbował go naciągnąć. Sprawa znalazła swój finał w sądzie, a teraz Krystian Wieczorek próbuje odzyskać utracone pieniądze.

Krystian Wieczorek jako właściciel sklepu "Garaaż" w Łodzi przekonał się, że prowadzenie własnego biznesu to ciężki kawałek chleba. Bo aktor z "M jak miłość" nie tylko cały czas rozwija swój interes, ale przecież wciąż gra w serialu. A to wymaga od niego pracy na najwyższych obrotach. Na szczęście ma zaufanego wspólnika, którym jest jego ojciec Janusz Wieczorek, zdolny artysta.

Patrz: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pokonali kryzys w związku - ZDJĘCIA

Pod koniec lipca sklep Krystiana Wieczorka będzie obchodził pierwsze urodziny. Serialowy Andrzej z "M jak miłość" nie ukrywa, że "Garaaż" świetnie się rozwija i przyciąga coraz więcej klientów.

- Zainteresowanie naszym sklepem jest ogromne. Otworzyliśmy też sklep w internecie, bo chcemy docierać z naszą ofertą do osób poszukujących ciekawych rzeczy i wyjątkowych zapacjów - powiedział Wieczorek w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się?

Niestety nie obyło się też bez komplikacji, a aktor z "M jak miłość" przekonał się na własnej skórze, że nie wolno zbytnio ufać ludziom, którym powierza się swoje pieniądze. Jeszcze przed otwarciem sklepu Krystian Wieczorek został oszukany przez jednego z wykonawców.

- Miałem koszmarną przygodę z producentem okiem z Lublina. Zamówiliśmy u niego duże, nietypowe okna do naszej galerii. Wykonawca wciąż 15 tys. zł zaliczki, lecz nie zrealizował zamówienia. Gdy zażądałem zwrotu zadatku, po długim czasie otrzymałem tysiąc złotych i to w ratach. Sprawa trafiła do sądu, zapadł wyrok, a teraz komornik próbuje odzyskać moje pieniądze - powiedział aktor z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: