SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Krystian Wieczorek o ślubie z Marią Szafirską. Jego żona jest w ciąży?

M jak miłość. Krystian Wieczorek o ślubie z Marią Szafirską. Jego żona jest w ciąży?

16.08.2016, godz. 13:49
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek foto: AKPA

Krystian Wieczorek (40 l.),znany jako Andrzej Budzyński z "M jak miłość", na początku lipca wziął sekretny ślub z Marią Szafirską (24 l.), którą poznał niespełna dwa lata temu na planie serialu. Jak wyglądała uroczystość, która odbyła w małym kościele na Podlasiu? Dopiero teraz aktor zdecydował się opowiedzieć o swoim szczęściu, żonie, z którą tak wiele go łączy i planach powiększenia rodziny. Pierwszy raz Krystian Wieczorek tak szczerze mówi o miłości do Marii Szafirskiej.

Ślub Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej - szczegółny uroczystości

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pobrali się w tajemnicy przed całym światem w pierwszy weekend lipca 2016 w mały kościółku na Podlasiu. Ślub aktorów z "M jak miłość" był ich pilnie strzeżonym sekretem. O uroczystości nie wiedzieli nawet koledzy z planu serialu. W ceremonii wzięli udział tylko członkowie najbliższej rodziny Krystiana Wieczorka i jego żony Marii Szafirskiej. Skąd ta decyzja? Zakochanym zależało na tym, by nikt nie przeszkadzał im w najważniejszym dniu życia.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się! To koniec Budzyńskich?

Dopiero teraz serialowy Andrzej Budzyński przerwał milczenie i opowiedział o tym jak przebiegał ślub i jak to się stało, że w Marii Szafirskiej dostrzegł kobietę, z którą chce być aż do śmierci. Aktorzy poznali się rok temu na planie "M jak miłość" gdy scenarzyści wymyślili wątek bliskiej przyjaźni Andrzeja i Pauliny Lipskiej, młodej malarki, nauczycielki rysunku małej Ani (Weronika Wachowska).

- Nie chcieliśmy z Marią aby nasza uroczystość stała się wydarzeniem medialnym. Gdybyśmy zorganizowali ją w Warszawie, nie mielibyśmy spokoju. A tak zaprosiliśmy na Podlasie tylko najbliższych: rodzinę i garstkę przyjaciół. Nikt nas nie sypnął paparazzim. I było cudownie, spokojnie... Moja żona tego dnia wyglądała wspaniale... - zwierzył się aktor z "M jak miłość" w wywiadzie dla magazynu "Party".

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek walczy o powrót do zdrowia. Na co choruje Andrzej z M jak miłość?

Krystian Wieczorek miesiąc po cichym ślubie opowiedział  jak urzekła go żona, jak narodziła się ich miłość. Okazuje się, że mimo sporej różnicy wieku obydwoje od razu poczuli, że są dla siebie stworzeni. Ślub był dla Wieczorka świadomą decyzją. 

- Łączy nas tak wiele, że nie sposób tego wszystkiego opisać. Gdy człowiek jest otwarty i ciekawy, to chce „spróbować” świata bliskiej osoby. A to jeszcze bardziej zbliża...  Kiedy oboje odkryliśmy, jak wiele nas łączy, to było oszałamiające i wspaniałe - przyznał aktor, który nie ukrywa, że ślub wszystko zmienił w jego życiu. Oboje  z żoną są bowiem bardzo wierzący i nie wyobrażali sobie, by mieli się pobrać bez Bofga.

- Dla nas to nie jest przysięga rzucona na wiatr, tylko wypowiedziana w obecności Boga. Ślub to sacrum, duchowe święto, najważniejsze w życiu, a nie spotkanie rodzinne czy rewia mody. Oboje z Marysią powierzyliśmy siebie Bogu i obiecaliśmy, że zrobimy wszystko, aby pielęgnować naszą miłość - dodał Wieczorek.

Na tym jednak nie koniec zmian w życiu Andrzeja z "M jak miłość". Krystian Wieczorek i Maria Szafirska już myślą o dziecku. - Planuję zakup małych nart i zestawu ciuchów dla małego biegacza - powiedział.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: